Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas nőként megtetszett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőként megtetszett egy fiatalabb férfi. Még sosem léptem félre a házasságom alatt. Viszont a szexet is unom a férjemmel. Ez a srác annyira beindít, hogy alig tudom titkolni. Milyen megoldással tudnám a srácot megszerezni?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy nyitott kapcsolatot megpróbálom beadagolni a férjemnek. Vagy esetleg hármas szexet, a nemi életünk felpezsdítéséhez? A váljatok el , és hasonló válaszokat köszönöm, de azt nem akarok. Sokat veszítenénk rajta. Annyira megfogott ez a srác, hogy egész nap rá gondolok. Olyan vagyok mint egy tizenéves csitri.
2019. márc. 15. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kapuzárási pánik.

Ne kockáztasd az eddigi életed, főleg ha sok a vesztenivalód! Ezt a sok energiát abba fektesd, hogy férjeddel rendbe hozod, fellendíted a szexuális életeteket.

A megcsalás a legundorítóbb dolog, amit el lehet követni a házastárs (párunk) ellen! Ne tedd!!

2019. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Csak a szokásos,hajt a véred.
2019. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ööö..
2019. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te legalább felvállalod!! De sajnos ebben tanácsot más nem adhat. Semmit nem tudunk rólad, a férjedről, a családodról. Ülj le beszélni a férjeddel, h jó lenne feldobni valahogy a kapcsolatotokat illetve a szexuális életeteket.
2019. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogyan tudsz megszerezni valakit,aki lehet,hogy észre sem vett?Megszerezni,mint valami tárgy,amit kisajátítasz.Aztán ott van még a ha észre is vett,de nem akar részese lenni sem a hármasnak,sem a nyitott házasságban élek dologra sem kapható?Ezek eszedbe jutottak egyáltalán?
2019. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A megszerezni inkább arra vonatkozik, hogy itthon milyen formában tálalják a dolgokat. Az, hogy szexelne velem az teljesen egyértelmű. Egyszer poénból megpisiltettem, de nem igen tudott pisilni...
2019. márc. 15. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Te normális vagy? Kérdező most borítékolom hogy ezzel a hozzáállással rövid időn megcsalod a férjed.

Vagy elfelejted a férfit és arra koncentrálsz hogy a férjeddel javíts a dolgokon vagy itt ennek vége. Ha nem akarsz válást, ne csalj ilyen egyszerű.

2019. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Csald meg nyugodtan,egyszer elsz,jar neked egy kis hepi 🙂
2019. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
52%

Beszéld meg a férjeddel.

Egy férfinak a legfontosabb a tisztelet.

Ha van benne hajlandóság, hogy ebben a partnered legyen akkor az csak innen mehet.

Ha így elmondod neki akkor érzi, hogy őszinte vagy vele és tiszteled.

Ha megcsalod akkor hátbaszúrod amit eléggé zokon szoktunk venni.

2019. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszeri alkalom szerintem belefér.
2019. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!