Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az "autómánia" nevű betegsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az "autómánia" nevű betegség mindig is megvolt a lányoknál, vagy csak az elmúlt 10-15 évben kezdődött?

Figyelt kérdés

A jelenség,gondolom,mindenki számára ismert.Lány éy fiú találkozan,beszélgetnek,aztán kisvártatva a lány megkérdezi,hogy "milyen kocsid van?" A srácnak pedig vagy nincs,vagy egy húszéves tragacsa van,mire a csaj azonnal,sokszor szinte szó nélkül faképnél hagyja őt.

Ezt ritka undorító dolognak tartom,mert semmi köze hozzá,hogy ki milyen ember,ráadásul senki nem tehet róla,milyen körülmények közé születik.

Várom a válaszokat.


2010. júl. 12. 09:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem a kocsi volt a menő, hanem akinek párttag az apja.
2010. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én, mikor ezt hallottam a fiú barátaimtól, hogy a csajok ilyen kérdésekkel bombázzák őket, teljesen ledöbbentem. Nekem ez nagyon furcsa gondolkodásmód. Én csak azt várom el egy sráctól anyagiak terén, hogy mindent tegyen meg azért, hogy normális állása legyen, ne legyen léhűtő és ne belőlem akarjon megélni. 21/L
2010. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10:30, ez egetverően nagy baromság, honnan szedsz ilyeneket, és hány éves vagy?

Kérdező: hallgasd meg a Marina, Marina, Marina c. régi olasz számot magyar fordításban, meg fogsz lepődni. :-)

2010. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11:02 nyugi, csak ironizáltam =)
2010. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21 éves csaj vagyok, páromnak még nincs saját autója, háza, munkája, mégis vele vagyok. Én konkrétan letojom, hogy kinek milyen autója van, nekünk speciel egy 601es trabi. Én, amikor saját házam lesz, egy vw bogarat fogok venni, nem luxusautót. Ha én megkérdezem egy fiútól, hogy milyen autója van, akkor jobban bukom a veteránokra, mint a menő autókra, és nem fogom otthagyni vagy lenézni, ha nincs autója. Bár általában nem kérdezem, csak ha szóbajön, akkor viszont érdekel. A veterán autók motorja és felépítése sokkal érdekesebb, mint a mai autóké.
2010. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mi az ilyen csajokat egyszerűen pénzéhes ku*váknak hívjuk, és vissza sem nézünk rájuk többet. Habár nekem 16éves létemre egyből egy egész drága bringám, motorom, stb van. Szóval ha Bugatti Veyronom lenne és a csaj azt kérdezné, hogy milyen a kocsim, aztmondanám: nem mindegy? :) Az ilyeneket ott kell, hagyni, bár meg tudlak érteni. A jobb kinézetű nőknek 70%-a ilyen. És az előttem szólóhoz kapcsolódva, ha nem sikerül olyan nőt találni aki nem a kocsira bukik végképp, akkor vagy szuperkocsit, vagy veteránt vegyél mert erre a kettőre buknak. Sajnos ez a XXI. század :(
2010. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16.33as vagyok. Azért szögezzük le, hogy a veteránokat a műértők szeretik, a luxuskocsikat pedig a pláza bitch-ek. És nem mind1, hogy melyikkel fut össze az ember:)
2010. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!