Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyire számít, hogy egy férfi művelt?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán a lányok kedvelik azt ha egy férfi tud főzni?:)
2011. nov. 6. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A főzés nem életbe vágó. de olyasmi, amivel egymás között szoktunk dicsekedni. :)

Nálam speciel a külső majdnem mindegy, de ha egy fiú nem elég okos, vagy olvasott, akkor szóba se állok vele.

2011. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ezek közül majdnem minden megvan bennem :)
2011. nov. 6. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam rettentően számít, mert egyrészt szeretek vele beszélgetni, másrészt ha szellemileg nem üti meg a mércét, nem gondolkodom hosszú távban.

Én se vagyok három diplomás bölcsész, tehát a páromtól se várom el a Nobel-díjat, de azért egy tartós, stabil kapcsolathoz az kell, hogy a párok egy színvonalon legyenek műveltségben is.

(Pl. két VV5 szereplő is milyen remekül összeillik, pedig ketten nem tudnak összehozni egy értelmes, bővített mondatot, alpári kifejezések nélkül. Azonos a szellemi színvonal ott is. :D)

Fontos, hogy fel tudjak nézni rá, ne érezzem úgy, hogy nekem kell őt pátyolgatni, magyarázgatni, intézkedni helyette, és a többi.

A főzés imponál, de nem tartom szükségesnek. Két dudás nem fér meg egy csárdában, és a konyha az enyém. Remekül főzök, sütök, szóval lehet, hogy mi ebben inkább rivalizálnánk. Kivéve, ha általában olyan kajákat csinál, mondjuk távol-keleti ételeket, amit én nem szoktam, és nem lesz összehasonlítgatás.

2011. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire. Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni, ha ezek megvannak, akkor az sem akadály, ha nem tudsz normálisan beszélgetni se a lánnyal.
2011. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
07:10: egyetértek, annyit tennék még hozzá, hogy ez korfüggő is. Tizenévesen még nem számít annyira, majd ha olyan kapcsolatot akarsz, ami tényleg komoly (házasság, gyerek etc), majd ott fog igazán számítani az ilyesmi.
2011. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, ha egy férfi nem művelt. Ha főzni is tud, az egy hatalmas plussz pont!



19L

2011. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!