Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En elfogado vagyok. Mas miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En elfogado vagyok. Mas miert nem?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar ha a csaj kover,csunya, ribi volt azelott,h talalkoztunk,nincs munkahelye, onbizalomhianyos,hajlektalan,nincsennek celjai,esetleg testi fogyatekos,testre gyenge(kicsi mell,lapos fenek).Engem csak a lelke erdekel!.Van meg olyan no,hogyha megismerne valakit,akinek max legalabb fele innen meg van pasiban,megis ismerkedne vele.

En ismerkednek hasonlo novel.Meg akarnam ismerni,h milyen ember.



2019. aug. 1. 20:55
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
megis ismerkedne vele utan ? elfelejtettem :/
2019. aug. 1. 20:56
 2/27 anonim válasza:
61%
De ez nem a valóság amit itt hallasz. Vesztes férfiak, vesztes nők osztják az észt, hogy igenis legyen mindenki tökéletes.
2019. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért, ezek nem ennyire független dolgok. A kisugárzás, igényesség összefügg a belsővel. Nincs olyan, hogy valaki hajléktalan, nincsenek céljai, teste elhanyagolt, stb. de a belső, az teljesen épségben van.

Főleg hogy belső tulajdonságokat is írtál, és amit "lélek"nek definiálsz az többek között az ezek által befolyásolt identitástudat. Plusz, nekem egy csaj nem csak az elfogadást kell, hogy jelentse, hanem pár dolog amivel őszintén vonzódom hozzá. Ha csak elfogadom, akkor kvázi megalkudtam és ő se fogja sose azt érezni, hogy nekem ő különösen kellene, csak hogy megelégszem mindennel így ő is belefér.


Mintha nem gondolnál bele mindenbe, amikor ilyen szép nagyvonalúságokról írsz.

2019. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg pont a férfiak ilyenek. A tökéletes alá nem adják, ha mégis, akkor max szex lehet.
2019. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek zold.

# 4 Biztos vagy te ebben ?

2019. aug. 1. 21:12
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyire általános, nekem ez a tapasztalatom.
2019. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
# 6 Ertem.Azok nem jo emberek...elfogadobnak kell lennunk masokkal szemben.
2019. aug. 1. 21:14
 8/27 anonim válasza:
37%
#4 A nők is tökéleteset akarnak a Gyk-n. Ezek a libák, Akik rossz fényt vetnek a normális nőkre. Nézd meg, mennyi kérdésnel az a válasz, hogy Ők a tökéletes pasit akarják.
2019. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Az általad leírtakból igen sokat meg lehet tudni valaki lelkéről, jelleméről.

Miért kövér? Beteg, vagy csak lusta változtatni?

Miért nincs munkahelye? Kettő közt van, vagy mások tartják el?

Miért hajléktalan? Rossz válás vagy nem tett semmit a jövőjéért?


Nekem vannak céljaim, össze nem tudnék jönni egy olyannal, aki csak teng-leng az életben, és csak úgy van.


A külső ízlések és pofonok, nem is ezt tartom a legfontosabbnak, de szerintem nem elítélendő, ha valaki olyan partnerre vágyik, akinek a külsejére néznie is jól esik.


Testi fgyatékosságról nyilván nem tehet senki, de mivel aktívan hegyet mászok, úszok, sziklaugrom, nehezen tudnám elképzelni, hogy egy ilyen ember partner lenne, pedig ez egy jelentős része az életemnek, ez által is szoktam ismerkedni.


Mindenki más vár el magától és egy leendő partnerről.


L

2019. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8, én mindig azt gondolom hogy akik direkt olyan bántóan írnak itt a férfiakról, azok nem is nők, hanem magukat nőnek kiadó, önbizalomhiányos férfiak. Le akarnak húzni másokat, hogy mindenki más olyan rosszul érezze magát mint ők.
2019. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!