Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En elfogado vagyok. Mas miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En elfogado vagyok. Mas miert nem?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar ha a csaj kover,csunya, ribi volt azelott,h talalkoztunk,nincs munkahelye, onbizalomhianyos,hajlektalan,nincsennek celjai,esetleg testi fogyatekos,testre gyenge(kicsi mell,lapos fenek).Engem csak a lelke erdekel!.Van meg olyan no,hogyha megismerne valakit,akinek max legalabb fele innen meg van pasiban,megis ismerkedne vele.

En ismerkednek hasonlo novel.Meg akarnam ismerni,h milyen ember.



2019. aug. 1. 20:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
# 9 Kemeny csajnak tunsz.Sziklaugras meg hegy maszas brrr.Hogy lehet ezeket szeretni?
2019. aug. 1. 21:27
 12/27 anonim válasza:
100%
#10 Ebben igazad van. Ebbe bele sem gondoltam.
2019. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem alapvető belső igényesség az, hogy nem jössz össze akárkivel.

És ahogy előttem is írták, az ember lelkéről pontosan ezek a dolgok mondják el a legtöbbet amik neked nem fontosak. Hogyha azt hiszed, hogy találsz egy embert aki igénytelen, munkanélküli, sodródik az árral célok nélkül, nulla önbizalma van és mégis lelkileg egy főnyeremény lesz akkor álomvilágban élsz. Az élete mindenkinek okkal olyan amilyen és ez leginkább attól függ, hogy milyen ember.

2019. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
# 13 Ertem.En csak azt szeretnem ha tudnatok,h en nem itelek el senkit es jarnek egy a leirtakhoz hasonlo novel/lannyal.
2019. aug. 1. 21:30
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Sokra nem mész ha nem áll fel rá a farkad. A szexuális vonzalom nagyon fontos. Kivéve ha aszex vagy és találsz egy szintén aszexet.
2019. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

#11

Az élet a kalandokról szól, az élményekről szól, legalábbis szerintem. Imádom az ilyesmiket. A táj pedig mindig gyönyörű.


#14

Ez így inkább hirdetésnek hangzik...


L

2019. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
# 16 A kalandokban meg lehet serulni :/ Ha lehet kerulom az ilyeneket...de ez csak en vagyok.
2019. aug. 1. 21:36
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

#17

A vezetés pedig karambolhoz vezethet.

Mindenhol van veszély, de ugye mindenkinek más dolgokra van igénye.

2019. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
# 18 Es belem is csaphat egy villam...jaja...de egy extremsport az megint mas tema.Konnyebben megserulhetsz!
2019. aug. 1. 21:41
 20/27 anonim ***** válasza:
68%

#19

Olyan helyekre járok, ahol bőven van biztonsági előkészület, és mindig van ott legalább egy ember, aki baj esetén intézkedik. Ha betartod a szabályokat egy felkészült helyen, akkor minimális a sérülés esély.

Miért élném az életemet ilyesmik nélkül, ha élhetném velük együtt? :)

2019. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!