Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok így nyomozgatni?

Figyelt kérdés

Tehát ha van egy számotokra szimpatikus, nektek nagyon tetsző férfi a környezetetekben, tudtok róla pár infót, de nincs lehetőség arra h megismerkedjetek, megpróbáljátok kinyomozni pl. a facebookon, hogy ki ő?

Ha megvan, néha ránéztek az oldalára h mi van vele, v inkább megpróbáljátok elfelejteni?



2019. aug. 2. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok rá büszke, de szoktam. :D Főleg Facebook-on.
2019. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Szemelyesen ismerkedek

2019. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen szoktam így kutakodni. Rá is szoktam nézni az adatlapjára hogy mi lehet vele. Főleg ha még beszéltünk is. Nem bírnám ki hogy ne nézzem meg. Titokban
2019. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért kérdező te is ezt csinálod? Vagy utánad kutakodnak?
2019. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Bukó, ha nincs FB-ja
2019. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem kutakodás képpen,de néztem már meg férfi facebookját.Az ok tudjam kapcsolatban van-e?Jártam már ugy higy pasi csapta a szelet,közben volt borátnője.Jobb kicsit utánna nézni ki kicsoda,
2019. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincsenek is profiljaim sehol. Ha valaki érdekel, élőben tudatom vele és nem a netes énjét akarom megismerni.
2019. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen,szoktam..


Volt egy nagy pofára esesem így :( egy megjelölt !!kepbol derült ki hogy van gyereke ....

Nem zavart volna de ilyet ritka bunkó dolog eltitkolni ...

2019. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!