Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, ti szoktatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti szoktatok a párotok után nyomozgatni Facebookon? Derült már ki így valami (félrelépés akár)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tisztelet és bizalom hiánya. De azért a bőr is hiányzik a képedről.
2014. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, nem is akárhogy. :( Feltörtem a fiókját egy egyszerű kis trükkel és rengeteg dolog kiderült...
2014. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm az utóbbi években többet árt a facebook a kapcsolatoknak mintsem segítene rajtuk.
2014. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszer. nem tetszett.
2014. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Didiiayer ***** válasza:
nem
2014. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte nem akartam nézegetni. De volt egy megérzésem,ami nem hagyott nyugodni. Felnéztem,igazam lett. Egy mágus vagyok :D (jó,akkor nem volt vicces...)
2014. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Fbook az élet megrontója.

Néha de csak véletlenül" mert úgy hagyta a gépét.igen és beigazolódik mindig a gyanum sajnos..

de nem ő volt a hibás a csaj így ki lett iktatva..:D

Nyomozónak születni kell.

2014. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Soha és nem is szeretnék... Viszont egyszer jó visszamenőleg legörgettem az idővonalán történő eseményeket és szinte röhögőgörcsöt kaptam,mikor megtudtam,hogy a vezeték- és keresztneve között szerepelt egy becenév is a régebbi felhasználó nevében... az,hogy: Pier... ennek okát máig nem érdeklődtem meg :D
2014. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!