Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok vagy csináltok ha a pasitok elfelejti a szülinapotokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
ELÉG GÁZ.... férfiként csak mondom... :D
2019. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem igazán volt eddig normális születésnapom amit megünnepelhettem volna azzal akti szeretek, így én nem tartanám ezt olyan nagy dolognak. Igazából nem is érdekel a születésnap.


Bár én nem vagyok nő.

2019. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
73%
Feledékenység -> vitaminhiány, esetleg magnézium. Legalább tudod, h mit kell adni neki az övén. :D
2019. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Olyannal együtt se lennék, akinek ennyire sem vagyok fontos.
2019. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Az enyémet minden évben elfelejti :(

Idén például sírtam, mert az egész napját betáblázta különféle ház körüli munkákkal. Persze azokat meg kell csinálni, hogy rendben legyen minden, de egyetlen hülye napról volt szó, amikor jól esett volna, ha csinálunk valamit együtt. Amikor megkérdezte, hogy mi baj van, miért sírok, akkor mondtam, hogy szülinapom van és megint nem ünnepeljük meg. Elkezdett kapkodni, hozott ezt-azt, sütit, gyertyát stb. De jó lett volna, ha magától eszébe jut.

2019. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!