Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hagynátok vagy megpróbálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves párkapcsolatom és nagyon szeretem a párom. Viszont előtte volt féléves kapcsolatom, de mivel ő volt az első szerelmem, így nem tudom őt elfelejteni. De nem akarok tőle semmit, csak beszélgetni, de azt is csak telefonon, személyesen nem. Sokszor gondolkodtam hogy írok neki, hogy amióta nem beszéltünk mi történhetett vele. Nem tudom hogy mit szólna hozzá ha ráírnék mert neki is van barátnője. Viszont ha a jelenlegi párom megtudja hogy én beszéltem vele biztos nagyon kiakad. Mit csináljak? Hagyjam vagy írjak neki?
2019. jan. 14. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól mit szeretnél elérni.....

Mindig szeretem az ilyeneket:"Szeretem,viszont,de" Nincs viszont,nincs de ,szeretem.Ne legyél olyannal,aki mellett másra gondolsz.Csak beszélgetni akarsz vele.Legalább magadat ne áltasd,kérlek.

2019. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad. Kockara tenned csak az uj kapcsolatod,sot lehet,meg is romlana emiatt.


Keress olyan baratokat,akikkel soha nem volt szex. Az ugy korrekt a parkapcsolatoddal szemben.


N/36

2019. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!