Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már komolyan nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már komolyan nem értem a lányokat! Szerintetek ez nyomulás?! (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel a múltkor beszélgettem msn-n,egyáltalán nem nyomultam,teljesen normálisan beszélgettünk.Mostanában nem volt fenn msn-n,ezért levélben megkérdeztem tőle,hogy miért nincsen fenn,erre ő azt válaszolta,hogy ne nyomuljak!Mi abban a nyomulás,hogy megkérdezem,hogy miért nincs fenn msn-n?!Teljesen normálisan kérdeztem tőle!

köszi előre is a normális válaszokat!


2010. júl. 12. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mert ha nem nyomulnál akkor nem tennéd fel ezt a kérdést, és leszarnád.
2010. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
szerintem meg nem nyomultál ezértis nemérted a helyzetet. szoktam így járni énis. elmebeteg mind sajnos.
2010. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyszerő mert lány
2010. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
ez tényleg nem nyomulás, csak egy kérdés ami sztem még jól is eshetne neki h érdeklődsz iránta de ez még akk sem nevezhető nyomulásnak...
2010. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem ez nem nyomulás, de ha nem vagytok nagyon jó barátok, akkor eléggé kivehető a dologból, hogy mit akarsz, mármint hogy bejön neked. Amúgy bejön? Mert ezt nem írtad, de mondom, ha nem, akkor is ez jönne le nekem ebből. L
2010. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tűnhet, mintha elvárnád, hogy a te kedvedért mindennap felmenjen.
2010. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nyomulás, bár és is lányszemmel nézem a dolgokat :)
2010. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
túlságosan nyyomulós h tudni akarod mikor mit csinál,és miért nem megy fel..előzővel egyetértek..próbálj rajta eligazodni:)
2010. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mmint 13:29essel:)
2010. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ez valamilyen szinten nyomulás. Ha nem volna az, akkor nem érdekelne hogy pár napig nincs fenn msn-en, majd megszólítanád amikor látod hogy fenn van. Az ha külön rákérdezel az kicsit olyan mintha számon kérnéd hogy miért nincs fenn és nem beszélget veled. Nekem is voltak hasonló szituációim, amikor beszélgettem néhányszor egy sráccal msn-en, de semmi komoly, csak kötetlen csevej. De ezek után mindig "elvárta" hogy beszélgessek vele amikor beléptem, ha nem írtam rá akkor ő szólított meg azzal hogy "köszönni luxus?" Nagyon bosszantott, mert sokszor kisebb gondom is nagyobb volt annál hogy órákig üljek a gép előtt és vele beszélgessek semmitmondó témákról.
2010. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!