Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hogy lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor volt már ilyen kérdés és bezzeg ide mindig írnak hogy áhh nekünk nem is a bunkó nagymenők kellenek stb de a normálisak sem....aztán jönnek ide hogy jajj nincs egy normális pasi se.Énmár nemértem akkor mivan? Mellesleg énsem találok egyet sem :S
2010. febr. 16. 22:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

én normális vagyok - külsőleg is és belsőleg is

hány éves vagy?

2010. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Őszinte leszek hozzád sztem csak álmaidban
2010. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Én vágyom egy normális pasira!!!


Én is normális vagyok :)))))))))

2010. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
de amúgy meg mit értesz normális alatt?lehet hogy te normálisnak gondolod magad de azok akik tényleg norm.ak,nem gondolnak annak
2010. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én is annak gpndolom magam és lehet ha meismernél menekülnél XD dehogy vagy csak tán nem!

Nyugi majd meg találod a számodra ideális csajt! csak rossz helyen kereshélsz talán azért nem jön a jó csak a rossz!

2010. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%

Jajj.

1. A normális ember kurv@ unalmas. :D

2. Az is lehet, hogy nem vagy valami jó pasi, és túl magasra teszed a mércét ezért nem találsz magadnak párt.. bár gondolom ez meg sem fordult a fejedben

3. Igaz, kevés lány van manapság aki képes egy normális párkapcsolatra, de úgyis megtalál majd egy ;) sokszerencsét

2010. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nemnézek ki sz*rul de valami isten sem vagyok szóval teljesen átlagos.Egyáltalán nemrakom magasra a mércét az ilyen jobb csajoknál inkább besem próbálkozok.Nemvagyok ilyen besült unalmas tipus sem.A normálist úgyértem hogy aki nem dug összevissza mindenkivel(sajna elégsok ilyenbe botlottam mostanában) akinek fontos hogy szeresse a másik és hogy ő is szeressen stb nemtudom pontosan megfogalmazni.És már nemakarom elhinni hogy az utóbbi időben legalább 10lánynál prbóálkoztam de a legtöbb vagy ribanc(sajna) vagy teljesen eltér a gondolkodásunk és tuti nemjönnénk jól ki és még sok ok.Azért ez is mese hogy várjak majd lesz valaki......hát a várakozásból nemlesz senki ezért is próbálok de egyszerűen nembirok olyan lányt találni akinek fontos a kapcsolat.Amugy 17éves vagyok
2010. febr. 16. 23:11
 8/30 anonim ***** válasza:
Ha keresed megtalálod! Csak nem az interneten kéne lógni egész nap és akk talán sikerülne. mellőzni kéne az msn szexet a myvip randit és a többi hülyeséget. kimenni bulizni az első csajt lekapni. én ezt csináltam és 8 és fél hónapja együtt vagyunk. rendes lány és nem k*rva. csak meg kell ismerni... Keress és találsz!!
2010. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azabaj hogy nekem ez a bulis dolog nemjön be.....Én buliba bulizni megyek ami arról szól hogy aztsetudom élek-e kb szóval csajozás kizárt.Legvégső esetben ha nemlesz semmi akkor marad nyár de az még messze van....akkor elég jól lehet ismerkedni....Amugy ezzel az msn dologgal is kivagyok már....felvesz vagy felveszem tök jókat dumálunk aztán ha nemírok rá ő se ír rám....ebből azjön le hogy nem is érdeklem....csak tudnám akkor minek vesz fel..... Bár annyiból jó dolog hogy kicsit kilehet ismereni a másikat de néha olyak derülnek ki hogy áhh....
2010. febr. 16. 23:19
 10/30 anonim ***** válasza:
A válasz: igen. Az idő előrehaldtával a tendencia romlik ugyan, tehát egyre kevesebb olyan lány van, aki amellet, hogy jól néz ki, ad magára, nem játssza a kiskirálynőt, tehát agyilag rendben van. Aki keres talál!
2010. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!