Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rairni egy ferfira? FERFIAK.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rairni egy ferfira? FERFIAK.

Figyelt kérdés
Mennyire tartjatok gaznak ha egy no ratok ir? Egyszer lattam ezt a ferfit meg egy szorakozohelyen, azota se sehol. Facebookon bejeloltem, visszaigazolt. Mit gondoltok ha egy no rair egy ferfira? Milyen temaval irhatnek ra amivel nem hozom magam kellemetlen helyzetbe, mert meg csak azt se tudom, kapcsolata van e..
2019. aug. 5. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, bármivel ráírhatsz, köszönj, kérdezd meg, hogy hogy van. Nem kell sokat agyalni rajta, különben biztosan talál valakit :)
2019. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
manapság abszolút rendben van.örülnék.f
2019. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Megmondod, hol láttad, miért írsz, mit szeretnél. És mivel jobban megisnerni szeretnéd, beszélgettek magatokról, amiből kiderül, pl hogy van-e kapcsolata.
2019. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

ügye milyen furcsa érzés kezdeményezni valakinél? Mennyivel egyszerűbb valakinek a kezdeményezését fogadni?

Szerintem nem hozod magad kényelmetlen helyzetbe ha ráírsz egy férfira, megnyilatkozol feléje, hogy bizony tetszik neked. Lehet hogy kapcsolatba van, de akkor is a tudtára adod, és ha szabd lesz akkor majd mérlegel. Ő dönt, ilyen egyszerű.

2019. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az mennyiben hatrany ha a testverevel egyszer beszelgettem de neki mar jegyese volt? Semmi nem volt a testverevel.
2019. aug. 5. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha engem bejelöl egy nő, akit nem ismerek, akkor azonnal írok neki valamit. Mert még az is lehet, hogy nem engem keresett. :)


Teljesen mindegy, hogy mit írsz. Ha érdeklődik irántad, akkor válaszolni fog. Ha nem, akkor lehet törölni.

2019. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Érdekes ilyenkor hol van az egyenjoguság amit hangoztattok?
2019. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te már jelezted, hogy érdekel, azzal, hogy megkerested facen és bejelölted. Ha nagyon érdekled, rádírna. Ha nem, akkor persze irhatsz neki, nincs vesztenivalód, csak az a baj, hogy ha te kezdeményezel, akkor utána is neked kell vinni a beszélgetést, kb randira is lehet neked kell elhívni...és ez elég kínos, olyan, mint valami szerepcsere, te a férfi ő a nő :D Nyilván itt gyakorin azt írják a pasik, hogy írj rá, mert melyik férfi ne örülne a könnyen szerzett nőnek..
2019. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem meg siman elfogadhatta ugy, hogy azt se tudja ki fia borja vagy. Irj ra nyugodtan, kerdezd meg, hogy szokott-e oda jarni, ot lattad-e. Persze a valaszt tudod, de igy van lehetosege felkapni a fonalat, es ha akar valamit, akkor lepni is fog. Amugy nem gaz, en amugy is azt tapasztalom, hogy a sok no kezdemenyez. Meglepoen sok.


43F

2019. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!