Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyjából hasonló arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyjából hasonló arányban vannak férfiak és nők (valamivel több fiú születik, de nem ennyivel), akkor társkeresőkön meg ezen az oldalon is, miért jut szinte 3 vagy 4 férfira 1 nő? Mert nekem ez érthetetlen.

Figyelt kérdés

Itt is itt van ez az oldal. Majd mindenhol azt létom, hogy hölgyek-van szabad hely bőven, urak-teljesen megtelt. Nem értem ezt az egészet. Nincs annyival több férfi ( 4 szeres férfitöbblet nincs), hogy ekkora legyen a tumultus férfiak részéről és alig jusson rájuk nő.


[link]


2014. júl. 1. 22:39
 1/7 BigUncleZ ***** válasza:
Mert ez egy Magyar oldal?
2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szorulnak rá, hogy ilyen helyre regisztráljanak.


(pl. 10 férfi, 10 nő

6 férfi regisztrált, 2 nő regisztrált

8 nő cserélődik a maradék 4 férfi között)

2014. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a csajok nagy resze siman talal pasit, mig a pasik nagy resze nagyon nehezen. Altalaban ilyen oldalakra a defektes csajok kerulnek fel, legyen az testi, vagy fejben problema.
2014. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy az emberiség 52%-a nő.

Úgy néz ki, egész eddig hazugságba éltem. :S

2014. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de tény, hogy valami sokkal, de sokkal több szingli pasi van, mint nő. Sokan azt mondják, hogy mert a jobb pasik 2-3 nőt is hülyítenek egyszerre.
2014. júl. 1. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek nincs más dolga, csak ki kell villantani a lukát és huszan ráugranak. Egy férfi ha nem akar szűzen meghalni, akkor vért izzadva dolgozik, lakást, kocsit vesz, kigyúrja magát, plasztikai műtétek sorát hajtják végre rajta, hogy Brad Pitt feje legyen, és végül ha szerencséje van akkor pár évig kurhat valakivel. Utána persze válás, vagyonelkobzás és irány a hajléktalanszálló.
2014. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komolyan mint az állatvilágban. Van egy egérfaj, a hímek 1 évig, a nőstények 2 évig élnek. A hímek egyszer párosodhatnak (már amelyiknek jut nőstény) és utána rögtön elpusztulnak. A nőstények utódot hoznak létre, és még egy évet élnek, akkor is kölkeznek. Biztos, hogy evolúció van. Nem véletlen, hogy a legtöbb férfi (majd minden 2.)az 50-es, 60 as éveiben meghal daganatban, infarktusban, a nők nagy része meg 70 éves kora felett is él még.
2014. júl. 1. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!