Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel, ha egy férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel, ha egy férfivel találkozok?

Figyelt kérdés
Hétköznapokon csak simán egy farmert és pólót szoktam felvenni, nem szeretem a szoknyákat vagy a magassarkú cipőket. Legyek önmagam és a találkozóra is menjek simán egy farmerben és egy pólóban?

2019. aug. 5. 21:12
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Legyél.


Miért szeressen az a frici, ha nem önmagadért?

2019. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami kényelmes, amiben eltudod magad engedni. Különben még azt a benyomást kelted, végette érzed magad kényelmetlenül.
2019. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ruhát viselj, amiben nem feszengsz. Egy randin amúgy is egy kicsit zavarban van az ember, nem hiányzik, hogy még arra is figyelni kelljen, hogy ne essen hasra a magassarkú cipőben, amit szökőévente egyszer visel.

Én is farmeres-pólós vagyok, ezért azt javasolnám, hogy egy csinosabb farmerhez vegyél fel egy kicsit extrább felsőt. Vagyis nem T-shirt típusút, hanem valami olyat, amin van valami nőies minta, vagy csipke, picit kivágottabb, hozzá valami egyszerű ékszer. Így kényelmesen lehetsz, nem fogsz feszengeni, de mégis nőiesen lennél öltözve.

Nem tudom, hogy hova mentek, de egy kávézáshoz, vagy sétához bőven megfelel egy ilyen összeállítás.

2019. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ami kényelmes neked meg amiben nem lesz meleged
2019. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű ha nem vagy az a szoknyás magassarkús...akkor ne az első randin próbálkozz. Egyszer randiztam egy lánnyal,aki nem tudott járni a cipőjében..valahol kellemetlen volt a szituáció. Ő akart sétálni :).

Egy topánkában egy alkatához illő farmerban is lehet nagyon szép egy lány.

2019. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Erényövet.
2019. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Jajjmár, mit mit, hát Éva kosztümöt.

Nem kell ebből akkora patáliát csinálni, ha a sarkon telibemész valakinek mindegy mi volt rajtad, rádborította a hamburgert.

2019. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!