Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ideges, ha azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ideges, ha azzal találkozok aki tetszik?

Figyelt kérdés
Onnantól kezdve, hogy elindulok otthonról, elkezdek ideges lenni, izzad a tenyerem, magas a pulzusom stb. és miután már ott vagyok vele, kezdek lenyugodni csak. De előtte nagyon stresszelek, akkor is ha már sokadszorra találkozok vele. Ezzel nem lehet valamit tenni, hogy nyugodt maradjak?

2019. jún. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Azért vagy ideges, mert tétje van az egésznek. Van erre egy egyszerű módszer, hogy ezt áthidald. Az agyadban próbáld meg elhitetni, hogy az illető csak egy kettes a tízből és csak egy haverral mész találkozni. Így magadban tudatalatt tudod a streszt redukálni és ezáltal felszabadultabban tudsz beszélgetni és önmagad lenni.
2019. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Na igen velem is hasonlo dolog van aki tényleg nagyon tetszik (nem csak kinézetre) ahhoz alig merek beszélni

Mig lehet bármely jol kinéző csaj ha nem érzek semmit iránta olyan higadt vagyok mint ha meleg lennék... vagy aszexuális

2019. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!