Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek engedélyt a haveromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek engedélyt a haveromtól, hogy ráírhassak a barátnőjére? (ismerem régóta mindkettőjüket)

Figyelt kérdés
Ti szoktatok?
2019. aug. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tőle?
2019. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a kapcsolatod velük külön-külön és persze attól, hogy mit akarsz tőle.
2019. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendel Amerikából egy cuccot és nekem is kellene abból a boltból valami, így megkérném,hogy rendelje meg és felezzük a szállítási költséget.

Élőben sokszor beszéltem vele kettesben, mostanában már többet mint a haverommal.

2019. aug. 5. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kérjek engedélyt a haveromtól, hogy ráírhassak a barátnőjére?" - hogy mi van???

Ez itt nem a XVII. század, a párkapcsolat/házasság/stb nem börtön, és nem válik egyik fél se a másik tulajdonává... komolyan, ha találkoznék ilyen "engedélykéréssel" - nem találkoztam eddig soha - valszeg elsőre nem érteném, hogy mit akar, másodszorra meg aggódni kezdenék az elmeállapotáért.

Életem párja nagykislány, természetesen azzal levelezik/chatel/beszélget/találkozik, akivel akar - ahogy én is.

2019. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez így felvetődött benned, akkor igen. Én úgy szoktam, hogy csoportos üzenetben írok mindkettőjüknek, megszólítás Sziasztok! Aztán folytatod, h Figyelj, Csilla, lenne egy kérésem... megoldható, nem gond?

Így sztem nem gáz.

2019. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát engedélyt azt semmikép! Középkori felfogásra vallana.

De ha amúgy is beszéltek, megemlítheted neki, hogy írsz a barátnőjének.

Amúgy ez annyira egyértelmű helyzet, hogy szerintem teljesen felesleges még említeni is, mert teljesen konkrét céllal tervezed megkeresni a barátnőjét, ismered is, nagyon rosszindulatúnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ebbe hátsó szándékot lásson bele.

2019. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!