Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatnál mennyire baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatnál mennyire baj az, ha a nő túl rá menős?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha nem ír neki a pasi, akkor rögtön azt gondolja, hogy nem is hiányzik neki

Vagy ha látja fenn facebookon akkor várja hogy írjon neki

Ha ezt megérzi a férfi, hogy a nő ennyire nem bír meg lenni nélküle az gáz?



2019. aug. 6. 13:35
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
92%
Erre azt hiszem, hogy nem a rámenős a megfelelő kifejezés, hanem a társfüggő, figyelemhiányos.
2019. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Javaslom, hogy inkább iMessagen beszéljetek, ott nem látni, mikor elérhető és mikor látja az üzit. Viberen is be lehet állítani. Hidd el, rengeteg idegeskedést megspórolsz magadnak.


Amúgy meg elég gyerekes és önző dolog, hogy neked folyamatos figyelem kell. Más dolgai is vannak az embernek. Hidd el, ha fontos vagy valakinek, az nem abban nyilvánul meg, hogy folyamatosan csetel veled, még munkában is.

2019. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy otthon van, nem dolgozik sokszor látom chaten, de nekem nem ír

Nem várom, nem is ez a helyes kifejezés, de jól esne ha néha rám irna csak úgy, hogy hiányzom, mivan velem, mivel telik a napom

Csak ennyit szeretnék tőle

2019. aug. 6. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem rámenős, hanem figyelemhiányos, tapadós, kombinálós és túlagyalós, gondolom önértékelési problémái vannak. Értelmes ember menekül egy ilyen embertől.
2019. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik általában máshogy működnek, nekik nem feltétlenül fontos az azonnali visszajelzés. Én is voltam hasonló helyzetben, magamból kiindulva azt gondoltam, ha fontos lennék neki, írna, de bíztam annyira magamban és benne is, hogy megértsem, ha nem ír, akkor nem dől össze a világ, majd jelentkezik, ha tud, ha lesz ideje. Így is lett, és meg is jegyezte, hogy szereti bennem, hogy nem telepszem rá.
2019. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez nem rámenősség, hanem pióca viselkedés.
2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

#3


Ja, szóval napközben sosem ír rád meg ilyesmi? Az mondjuk gáz, nekem se esne jól. Együtt laktok?

2019. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1×űbb lenne, ha kifejtenéd felé a vágyaidat, az érzésedet.
2019. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kommunikálnak NORMÁLISAN. Nem fb-n... Hány évesek?
2019. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!