Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 49 évesen van még esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

49 évesen van még esélyem egy normális együtt élős (férjhez menős) kapcsolatra ebben az életben?

Figyelt kérdés

Valaki olyat találni, aki nem csak a szerelmem, hanem a barátom is lenne. Akivel lehet beszélgetni. Aki mellett nő lehetek. Aki még szívesen szexel velem. Aki még néz ki valahogy. Aki nem igénytelenedett el. Akinek még vannak tervei az életben. Aki elfogadja a családomat. Aki anyagiakban közel azon a szinten van, mint én.

Csak annyit várok el a másiktól, amennyit én is tudok nyújtani.

Vagy túl magasak az igényeim?


2017. máj. 10. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám sem talál magának párt :( sajnos az ötvenes férfiak nem véletlenül egyedülállóak: vagy fiatal csaj kell nekik, vagy kész katasztófák, vagy ezek kombinációja :(
2017. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Persze.
2017. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek nagy része nem jó módú, és ilyen korra felőrli őket az élet. Innen indul a dolog. Meg egy férfi elég jól elvan manapság egyedül. Lehet már nem választja azt a strapát, amivel egy kapcsolat jár.


Szerintem úgy van a legtöbb esélyed, hogy nem olyanok között keresel csak, aki első pillantásra is ideális.

2017. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha van lóvéd engem megvehetsz kilóra amilyen csóró vagyok.Jól el lehetsz keseredve ha már itt próbálsz válaszokat találni,ebből így nem lesz egyről a kettő :D Kergessük a álmokat gyiken rovatunkat olvashatták
2017. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha meg lenne ilyen férfi, az meg nem lenne elég jóképű...
2017. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Pff, szerintem a kérdező egyáltalán nem vár el sokat. Tényleg ennyire gáz a felhozatal az 50-es pasik közt?!
2017. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, negyvenes évei közepén elváltként jött össze egy vele egyidős elvált nővel, azóta is együtt vannak. A pasi ötven fölött is fullos, a nő jó pár évet letagadhatna, jól keres, iskolázott, nyelveket beszél, a pasi mégis agyba-főbe csalja őt nagyrészt fiatalabb nőkkel... :/
2017. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem azt a kérdést,hogy 49 évesen hogy lehet valaki egyedül?Hát miért is ne lehetne? Elvált, megromlott a korábbi kapcsolata, vagy elveszítette a párját...


Nem kell lehúzni a rolót, lehet találni megfelelő társat, pontosan ilyen elvárásokkal, ami nem is irreális, én természetesnek mondanám.

2017. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy is, csak a Kinder kommandó írogat ide. Fogsz találni normális pasit, sokan vannak váláson túl. Semmi extra elvárásaid nincs, ez nekem is a minimum lenne, nagyjából egykoruak vagyunk.

Én a te listadat kiegeszitenem azzal, hogy csak diplomás lehet, intelligens, házias is. Ne foglalkozz az onbizalomhianyos, himsivunisztia kolykokkel.

Sok sikert, menni fog.

2017. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló, te nagyon-nagyon el vagy tévedve. Azt sem tudod ki vagyok, mit szeretnék, de így látatlanban igencsak kemény ítéletet hozol.

Hát akkor meg fogsz lepődni, de egyáltalán nem vágyom kigyúrt, izmos pasikra. Sem celebre, sem hírességre. És igen, úgy gondolom, ha nem is vagyok tökéletes, de elég jól nézek ki ahhoz, hogy ne elégedjek meg egy önmagára igénytelen, pocakos, szétfolyt hájas pasival, aki szalonnát eszik újságpapírból. (és itt nem a szalonnával van bajom). A kettő között is van középút. Nem azt mondom, hogy legyen kockahasa (nem is tetszik, egy kis pocak jól is ál a férfiaknak 40 felett) hanem hogy elhízva se legyen.

És igen, 50 éves leszek jövőre, ennek ellenére lehetne 35-40 éves pasim, de ők az asszony mellől szeretnének kalandozni, és nálam ez nem pálya.

Még annyit, hogy az első férjem meghalt, ezután kellett pár év, míg talpra álltam, ezután jött a második, akivel sokáig egész jól megvoltunk, utána elkezdett rossz irányba menni a kapcsolatunk, ezért inkább külön folytattuk.

És igen, el vagyok keseredve, de azért annyira mégsem, mert inkább élek egyedül minőségi életet, mint egy besavanyodott, igénytelen, unalmas partnert kiszolgálva.

Végső esetben max. elfogadom a fiatalabb pasik próbálkozásait :-) persze, azért nem erre vágyom.


Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 10. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!