Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elsore nem kellek a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsore nem kellek a ferfiaknak, akkor minek jonnek vissza honapok mulva?

Figyelt kérdés

Most mar a sokadik eset fordul elo. 1-3 randi, csok csak, jol erezzuk magunkat, sokat nevetunk, gyakran orakig beszelgetunk, aztan eltunnek.

Es honapok mulva visszajonnek, mintha mi sem tortent volna.

Tudom, hogy nem vagyok a legszebb, es biztos azt hiszik, hogy akad jobb is, de nem merul fel bennuk, hogy ez mennyire serto?

32N


2019. aug. 6. 14:46
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Lehet nyers, de nem találtak jobbat , pedig azt hitték lesz és a 3.14na hiány nagy úr, visszanéznek hozzád, hátha ott még összejöhet valami.
2019. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők és férfiak, akik időről időre felbukkannak, de nem akarnak tartósan veled maradni.

Tőled függ meddig tűröd ezt.

2019. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elkuldom mindet! Csak mar tenyleg vagy a 10-dik pasi jott igy vissza es ez igencsak frusztralo.
2019. aug. 6. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a "szerelem első látásra" dologban; ha érdekesnek talállak, jól érzem magam veled, akkor próbálok hosszútávban gondolkozni. A kérdezett férfiak viselkedését nem értem; ha úgy érzem, hogy nem te vagy a megfelelő, akkor tisztán lezárom a dolgot, nem eltűnök.


F

2019. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tartalék vagy. Nálad alakulgattak a dolgok, később jó leszel.

Egyre több az ilyen féreg.

2019. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mar tenyleg vagy a 10-dik pasi jott igy vissza"


Az nem lehet, hogy a hiba a te készülékedben van? 10 pasi az rengeteg, pláne ha csókolózgatsz is velük össze-vissza.


Én a helyedben jobban megválogatnám, kivel megyek el randizni. Az összes jött-ment biztos, hogy nem tudna elvinni...

2019. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

En nem leszek senki tartaleka! Akkor inkabb egyedul maradok!

Azt akarom, hogy elsore valasszon engem, ne azert mert nem volt jobb.

2019. aug. 6. 15:00
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 ez nem egy het alatt tortent hanem az utobbi 4 evben.

Es ha a hiba az en keszulekemben van, akkor a kerdes meg mindig all. Miert jonnek vissza egy "hibas" nohoz?

2019. aug. 6. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha te csinálnád ugyanezt, nem éreznéd sértőnek. Akkor csodálkoznál, hogy "miért baj az, ha valaki a legjobbat keresi"
2019. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem azzal kovetsz el hibat, mint a nem kapos ferfiak tobbsege. Barki jon szembe, azzal elmesz randizni, hatha lesz valami. Ennyire gorcsosen nem szabad, szinte latszik a szemedben, hogy "valaki mentsen meg, vigyen el innen, barki". Amikor a nok arrol panaszkodnak, hogy nem ot akarjak, csak egy not, akin lyuk van, ez forditva is igaz. Ne akarj mindenkivel kapcsolatot kezdeni, hogy mindegy ki vagy, de majd meglatjuk mi lesz. Ez taszito.


Az, hogy visszajonnek, az meg te is tudod miert van. Megprobaljak kihasznalni a korabban latott ketsegbeesesed. Nem lenne benne koszonet, az biztos. Szerintem tudtad te is, hogy ez lesz.


43F

2019. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!