Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi a kell a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a kell a férfiaknak? A hamar vagy a később megkapható nő? Van olyan, hogy egy férfinek azért nem kell a nő, mert túl könnyen megkapta?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Aki siet az nem gondolja komolyan, csak azért kell neki valaki hogy legyen, ezért ha nem kap meg azonnal továbbáll. Aki az igazit keresi és tényleg szeret, az megismer, megvár.
2019. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Olcsó húsnak híg a leve. De azért ne adja a jégkirálynőt se.

Aki kb. 20 fölött nem tudja, hogy hogyan kéne viselkedni, az ne akarjon párkapcsolatot, inkább magát tegye rendbe.


És ezt nőként írom.

2019. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Arany középút. Ha annyira elérhetetlen, hogy nem éri meg a macerát, akkor se kell.
2019. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mindenkinek más kell. Van, aki türelmetlenebb típus, van, aki "vadászni" szeret, mindenki másra vágyik. Bizonyára ha össze-nem illő emberekről beszélünk, akkor simán van olyan, hogy valakinek azért nem kell a nő, mert túl könnyen adta magát, de nyilván olyan is van, amikor úgy érzi, nem komoly a szándék a nő részéről, mert várni szeretne a dologgal.


Én "könnyen" kapható nőként tudom mondani, hogy sosem láttam kárát annak, ha valakivel hamar lefeküdtem. Aki komolyan gondolta velem az ismerkedést, az az után is komolyan gondolta, hogy az első 1-2 randin lefeküdtem vele, nem ettől függött sosem a dolog. Aki nem gondolta komolyan, azt hiába várattam hónapokig (még szűzlány koromban :') ), ugyanúgy semmibe vett és ott hagyott az eset után. Akkor meg minek húzni az időt, ha én is szeretném? Nyilván akinek ehhez több idő kell, meg érzelmek meg kapcsolat meg bizalom meg tudomisénmi, az olyan párt is keres, aki hasonlóan gondolkodik, szóval úgy érzem, nem baj az, ha ez még így a legelején kiderül, és vagy ez, vagy az miatt végül nem folytatódik a dolog.

2019. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fenui ***** válasza:
Ne egy általad "jó"nak megítélt ideálnak akarj megfelelni, ha nem érzed szívből jövőnek. Én például relatíve lassú vagyok, de akkor sem bánom, ha emiatt jópár alkalomról/emberről lemaradtam. Ha ezen elmegy a kapcsolat, akkor nem is érdemes tovább4 foglalkozni vele. Fordítva pedig tudd, meddig fér bele neked a várakozás, és ne kínozd magad/a társad olyannal, amit nem tud/akar megtenni adott időben. Ne adj ultimátumot.
2019. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, akinek önmagadat adod.
2019. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy gondolom, hogy ha két ember kedveli egymást és komoly kapcsolat céljából ismerkednek akkor nincs olyan, hogy korai. Nem fogja azt gondolni a férfi, hogy könnyen megkapta a nőt.
2019. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
én a korait támogatom nem fogok senkiért se harcolni...
2019. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs egységes recept. Vannak olyan férfiak, akiknek a könnyen megkapható kell, és vannak olyanok, akik jobban szeretik, ha nem adja magát a nő olyan könnyen. Persze van az a szint ami után már csak nagyon szerelmesek próbálkoznak.
2019. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a közepesen meg kapható nő ne legyen olcsó de mutassa ki hogy akar engem! és legyen szűz... na meg szép és okos és vicces és hasonló érték renddel rendelkezzen... na ez kell a férfinak! vagyis nekem...
2019. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!