Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság volt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság volt nem elfogadnom az exbarátnő keznyújtását?

Figyelt kérdés
Parom tartja a kapcsolatot egy 10 evvel ezelőtt exevel, hosszú kapcsolat volt. Neha telefonon is beszélnek, meg ha az utcán összefutnak, kivel mi van. Most az történt, hogy találkoztunk ezzel a nővel meg kislányával az utcan, de bemutatkozáskor meg a keznyújtásat se fogadtam el. Párom alól nem rejtem véka alá, hogy nem tetszik hogy tartja vele a kapcsolatot.

2019. aug. 6. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság volt, és most már azt is tudja, hogy vetélytársnak tartod.
2019. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Neveletlen bunkó vagy.
2019. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon jól tetted. Remélem, le is köpted!
2019. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tojok en rá minek tart, de azt párom is tudja, hogy egyenkent fogom kirugdalni a fogait, ha most 10 ev utan jut eszémbe kavarni, miután páromnak eddig nem volt senkije sok évig, de igy biztos jobban esik neki.
2019. aug. 6. 18:23
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

A kézfogás eredetileg azt jelenti, hogy akivel kezet fogok, azzal békések a szándékaim, akivel nem, azzal meg ellenséges vagyok. Végülis a kérdező nem csinált semmi hülyeséget, ha nem protokoll értékét vesszük, hiszen nem titkoltan ellenséges az exbarátnővel. Az rosszabb lenne, ha jópofizna kirakatba, aztán áskálódna suttyomban.

33/f

2019. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Jujj... 😅

A kislánya meg gondolom szeplőtelen fogantatással jött létre - szerinted..., miközben végig csak a te pasidról álmodozott, és szőtte a terveket, h ha majd egyszer lesz neki csaja, hogyan fog szétválasztani titeket...

Ezek alapján, amit most itt bemutattál magadból iszonyat gáz, gyerekes, betegesen féltékeny, és (hogy a kérdésedre is válaszoljak) bunkó vagy.

2019. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Igazi rejtett erőforrás hozzáállás.
2019. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan, csak bebizonyítottad mennyire szánalmas vagy.
2019. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

Tudom, a te szinteden lévő eq-nuku phitscháknak hiába magyaráznám, de egy próbát megér;

Sokat segítene, ha tudnátok erről beszélni a pasiddal, szal hogy te megtudd, h miért jó/esetleg fontos neki tartani a kapcsolatot az exével, ill. h te előszöris tudatosítsd magadban, másodszor el tudd mondani neki, h pontosan miért zavar a kapcsolattartás. Pl.: nem bízol benne, nem bízol magadban, nem érzed elég erősnek a kapcsolatotokat, stb...

Próbáltam egyszerűen fogalmazni, nem belemenni a dolgokba... stb., de őszintén remélem, h eljut az agyadig, és segíthet a hosszászólásom.

2019. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Remélem büszke vagy magadra kérdező, jól lejárattad magad. Az ilyen féltékeny szánalmas kis nyomorékoknak a legnagyobb büntetés a saját személyiségük :D
2019. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!