Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

6 hónapja megismerkedtem egy sráccal. Tulajdonképpen az ismerkedés és a randizgatások elképesztőek voltak :)


3 napja meghívtak vacsira a barátomat, mert már úgy éreztem, hogy elég komoly ez az egész...

Nagyon kedves és tisztelettudó volt, hozott virágot, bort és a húgomnak csokit :3 szóval értitek.


Anyám egész vacsi alatt elég személyes és bunkó kérdéseket kérdezett tőle, amitől még én éreztem kínosan magam.

Apám tök normális volt, de anya...


Kérdeztem anyámat de semmi konkrét válasz, rákérdeztem, hogy nem e esetleg az zavarja, hogy van egy tetoválása vagy az, hogy zenekarban játszik de semmi egyértelmű válasz.

-a nagynéném szerint régen még anyámnak is volt egy "zenész" pasija, amin igazából nagyon meglepődtem.


Arra gyanakszom, hogy ez lehet az oka, de hiába a sok kérdés, ha válasz nincs.

Megkérdezem, hogy átjöhet e, de nem engedi meg! :(

Nem szeretnék anyám miatt szakítani vele, annyi közös emlékem van, kirándulás, nyaralás stb és ezeket nem szeretném csakúgy kidobni az ablakon.


Ti mit tanácsoltok, hogyan győzzem meg anyámat, hogy ez a fiú más? Igazából semmi ötletem, már mindent megpróbáltam.

Meséltem a barátom sikereiről arról, hogy van munkahelye és nem csak zenél, tök udvarias, és értelmes srác...


Annyira boldog lennék, ha néhány hasznos tippel/tanáccsal bombáznátok, mert nem szeretnék szakítani.



2019. máj. 8. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez szerinted felnőtt párkapcsolat kategória, akkor nőjj fel! :3
2019. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy a főnök érett hölgyike :3
2019. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megvan, de ilyen szitu még nem volt, anyám ilyen bunkó még nem volt. Eddig 2 kapcsolatom volt, 1 komoly, akkor is bemutattam a szüleimnek, de akkor semmi hasonló szitu.
2019. máj. 8. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra a pasira emlékeztette, és ezért erzett utálatot iránta. Vagy egyszerűen féltékeny volt rád. Esetleg - de ez elég vad elképzelés - tetszik neki a pasid, és inkább tudatosan az ellenkezőjét mutatja. Inkább őszintén kérdezd meg anyudat. :)
2019. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hm lehet, hogy igen, hisz a fiú nagyon durván szakított vele :(

De amúgy "kicsit" undi lenne, ha anya rámozdulna, azt nem nézném el neki. De amúgy már leültem vele egy komoly anya-lánya beszélgetésre, de semmi haszna nem volt :(

2019. máj. 8. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem írigy rád.Biztos megtetszett neki a barátod.Vagy csak a boldogságod írigyli.Egyik se kellemes .
2019. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért? Hisz apa és anya boldogok együtt, nem értem. Csak anya ennyire ellenszenves, a család többi tagja kedvelik és tisztelik, hisz kedves srác, tényleg nem értem :(.
2019. máj. 8. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől szakitanod nem kell a sráccal, mert anyád nem engedi. Próbáld meg vele megbeszélni, akár apád is vond bele, hogy mégis mi a fene baja van, mert jelenleg itt anya létére ő a gyerek ezzel a viselkedéssel.


30n

2019. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oh, igazából apa és anya veszekednek :( és a veszekedés témája persze, hogy az én barátom. Apám a tudtom nélkül beszélt anyámmal, és hát... ez lett a vége.

Tudom, hogy anya kicsit nagyonis óvó típus, eddig mindig csak a legjobban szerette volna nekem, és én tisztelem, de ez amit művel?! nagyon idegesítő...:(

2019. máj. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!