Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

2hete a pasija kicsit bedugta neki.De egyébként még szűz.Ettől lehet terhes?Ő attól fél hogy az előváladéktól az lehet mert már meg kellett volna jönnie.


Ezen kívül a másik gondja h nagyon viszket a lyuka már egy napja és hiába vakarja.xD Lehetséges hogy valami fertőzést kapott el?


Előre is köszi nektek.:D


2010. júl. 12. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
XD tök jó !
2010. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kicsit bedugta neki,de szűz!akkor jó nagy mutáns lehet.
2010. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd,hogy ez csak vicc!!!!

1.Ha történt behatolás,ha "kicsi" is,már nem szűz!

2.Igen lehet terhes!

3.Valószínüleg elkapott egy gombás fertőzést is,mindenképp doki!

2010. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik válaszolóval. Már nem szűz a barátnőd és valószínű valami fertőzése van. Irány a doki.
2010. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha úgy vesszük még szűz.. hiszem nem szakadt át a szűzhártya és nem is volt aktus ez kb annyi mintha csak odarakta volna. szerintem..:P
2010. júl. 12. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem :P
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Öö.bocsáss meg, de te lány vagy?

Mert ha igen akkor oké, ha nem, akkor a lánynak egyszerre 2pasija van(te és aki dugjaxd)?

2010. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
áhhxD igen lány vagyok:D barátilag barátnőm..:D
2010. júl. 12. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Névtelen az oldal nem kell úgy csinálnod mint ha az egyik barátnőd lenne segg...
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
anyád a segg hülye gyerek-.- tudom h névtelen.. és nem csak úgy csinálok mintha barátnőm lenne.. képzeld nem mindenkinek az a hobbija hogy hazudozzon:O -.-"
2010. júl. 12. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!