Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy komoly kapcsolat mellett egy pasi csupán önbizalomnövelés miatt flörtöl, de sose akar továbblépni?

Figyelt kérdés
Tehát csak játszik

2019. aug. 6. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon gyakori. Sok ilyet tapasztaltam, saját bőrömön is és a barátnőimnél is.
2019. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Férfiaknál és nőknél is egyaránt gyakori.
2019. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, elég baj. Mint egy kaján nyuszi, aki egy póznához van kötözve, fáj látni a szerencsétlen nyűglődését.
2019. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam ilyet védekezésül, hogy tul.képpen nem akar semmit,

viszont azt nem hiszem el, hogy felnőtt emberek ne tudnák, hogy mi lesz a viselkedésük következénye. Ugyanaz, mint azok a nők akik kiteszik mindenüket a szocial mediába, utána panaszkodnak, hogy kikezdenek velük, pedig a vak is látja, hogy azért csinálják az egész felhajtást.

Vagy azért nem lép, mert azt várja, hogy a másik fél lépjen, így mondhatja, hogy teljesen ártatlan, a másik hajtott rá.

2019. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én még ilyet nem tapasztaltam. Párom ilyen gyerekes dolgokkal nem foglalkozik.
2019. aug. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán még a nőknél gyakoribb,de persze a pasiknál is előfordul. A pasik viszont egyszerűbben működnek,akivel flörtölnek azzal tovább is lépnek ha sikerük van. A nők hajlamosabbak arra,hogy csábítgassanak,flörtöljenek,de nem hagyják el a biztinságot nyújtó párjukat.
2019. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyakori hogy az emberek egy részének ettől lesz önbizalma... vagy épp ez veszi el.. :D
2019. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb, és a legtöbb nem áll meg a flörtölésnél.
2019. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt a volt férjem. Az oka pedig az volt ennek a viselkedésnek nála, hogy folyamatosan szüksége van külső megerősítésre ahhoz hogy férfinek érezze magát.


Ha valaki állandóan flörtölget, akkor ott általában valami komplexebb lelki ok áll a háttérben.


33n

2019. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Én is ilyen vagyok, nekem pusztán elég hogy beszélgetésbe elegyedek a kiszemelt nővel, mert kíváncsi vagyok rá, de semmi több. A partnerem jelenlétében nem csinálom, arra odafigyelek. Több barátnőm is szakított már velem emiatt, pedig soha nem csaltam meg semelyiket.

Direkt olyan munkahelyet és munkakört választottam ahol sok nővel találkozom és beszélgetek, nekem erre szükségem van.

2019. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!