Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket most miért mondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket most miért mondja?

Figyelt kérdés

Egy hölggyel úgy indult a párkapcsolatom, hogy 2 dolgot elmondott az elején.


1. Figyelmeztetett, hogy 2-3 hónapos párkapcsolatai voltak csak.

2. Ne hazudjak, mert mindent megjegyez az elejétől kezdve, amit mondok.


Ezeket most miért mondja? llyeneket még nem is hallottam senkitől.


Azóta eltelt már 1,5 hónap (egyébként a lányt nagyon kedvelem) és azt mondta, hogy ez a párkapcsolati szint neki így nem megfelelő, illetve úgy érzi, hogy nem figyelek rá eléggé. Nem értem hogy mire mondja ezt, mivel többször kirándulni voltunk, elvittem vacsorázni, többször moziban voltunk. Sex nagyon jól működik közöttünk. Hozzáteszem mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk.


2019. aug. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelmeztetett, hogy két három hónapos kapcsolatai voltak csak."

magyarul biztos eljátszotta mindenhol ugyanezt a nem figyelsz rám eléggé dumát.. -_-

2019. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején elmondta, hogy nem normális. Hát nem kell meglepődni a végén.
2019. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy semmi sem volt jó neki vagy átcseszték folyton esetleg mindkettő. Megkér rá, hogy te ne csináld ezt vele. Próbálj kommunikálni, hogy mit akar, ha nem tudja érthetően megfogalmazni, akkor jobb, ha kitolatsz... aztán leszel egy újabb példa neki a 2-3 hónapos kapcsolatra.

33/f

2019. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Ha jól működik a szexakkor nyilván nem egyszer voltatok csak EGYÜTT ez hát hét alatt mindenkinek gyors tempó lenne.

Próbál kommunikálni nem egyértelműen teszi csak várja hátha valaki nem veri át...


Elég fura. Mindenesetre a három hónap nálatok is lélektani határ lesz.

2019. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én se érezném magam jól egy olyan """párkapcsolatban""" (lol) ahol a """párom""" csak kedvel.
2019. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramos ökle ***** válasza:
Hahó, ember. A 2-es pontból következik az 1-es. A papucsokon kívül nem sokan viselik el ezt tovább.
2019. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!