Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen jellegű kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellegű kapcsolatban van értelme hogy ezeket mondja nekem?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat.Tudom miről szól egy ilyen kapcsolat,nem kötelező édes-mázasan beszélni velem,semmit se mondani,hiszen én is akartam.De a pasi írja is üzenetben,illetve mondja is élőben komolyan,hogy szeret meg imád.Most ezt így érzi azért mondja,vagy csak úgy natúr hangoztatja,mert ez így jól hangzik ? Mondtam már neki hogy nem kötelező neki ilyeneket mondani. N
2017. nov. 13. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

"Mondtam már neki hogy nem kötelező neki ilyeneket mondani."

Most vedd el a kedvét szerencsétlennek... Bizonyára nem hülyeségből mondja. Miért hazudna?

2017. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én se értem miért hazudna,hisz szeretem a szexet vele ilyen kijelentések nélkül is,csak mivel ebből nem lesz párkapcsolat egyéb tényezők miatt,nem biztos hogy szerencsés ebbe ennyire érzelmeket belevinni.
2017. nov. 13. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül abban a értelemben van mondva. Hány évesek vagytok?
2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
32-35 évesek.
2017. nov. 13. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi imerősömnek volt ez a szava járása, nem volt mögötte semmi extra. A helyzet és a hangsúly sem mindegy.
2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen kapcsolatokban előbb-utóbb az egyik elkezd többet érezni. Ez a helyzet nálatok.
2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A másik pedig ilyenkor lép ki
2017. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol tok mindegy, hogy mit mond, ha ennyiben marad. Lehet addig imad, amig szexeltek. Par orara neha nem nehez egy kis szexert.
2017. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is szexkapcsolatnak indultunk és pár alkalom után kezdte el mondani, hogy imád. Aztán egyre többet voltunk együtt és mindketten érezni kezdtük, hogy ez már jóval több, mint csak szex. Megbeszéltük, hogy komolyan folytatjuk. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Már fél éve együtt voltunk, mikor először mondta ki, hogy "Szeretlek!".

Teljesen máshogy mondja már azt is, hogy imád.

Neked kell érezned, hogy milyen töltettel hangzik a szájából.

Lehet, csak játékosan mondja, de lehet, hogy már érzelem is van mögötte.


36/N

2017. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Sosem értettem miért szeret valaki használati tárgy lenni. Ezt nevezem élet célnak!
2017. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!