Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férifak, mennyire kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férifak, mennyire kiábrándító, ha az első randik egyikén megbotlik a nő egy magassarkú cipőben?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk -nyilván- a férfi kedvéért vette fel a magassarkú cipőt a nő, pedig amúgy nem is az ő stílusa, és ettől nagyon kellemetlenül érzi magát, a botlást pedig még poénnal sem lehet elsütni, az nagyon kiábrándító?
2019. aug. 8. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Az én kedvemért biztos nem. Amúgy meg lapos sarkúban is megesik az emberekkel, hogy megbotlanak. Nem kiábrándító.

33/f

2019. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

A lónak négy lába van, mégis megbotlik.

🤣🤣🤣

Nem para.

2019. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Az, ha megbotlik nem, az már igen, ha nem szokta hordani és azért megy ügyetlenül.

A másik, ne jöjjön olyanban, ami neki nem megszokott, kényelmes. Divatbemutatót a barátnőinek tartson, nekem magát mutassa.

2019. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha kiábrándító az, hogy a nő megbotlik, akkor logikus, hogy az előzmény az arról való ábrándozás, hogy ez a nő nem szokott megbotlani. 🤔


Én még soha nem gondoltam bele abba, hogy vajon xy nő szokott-e megbotlani.Mert jelentéktelen... 😃

2019. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Hát...én kezdésnek felsegíteném, btw.


Nem lenne belőle semmi kimenet, úgy gondolom.

Kivéve, ha közben a kisszoknya alól kivillan a pötse...

na akkor menekülnék.

2019. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem full jól is kijöhet a szitu, igyekszik a lány tetszeni a férfinek, ez az én értékrendemben imponáló dolog. Aztán ha megbotlik, az aranyos. Legalább el lehet kapni:)

24/F

2019. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Az a kiábrándító, hogy “nyilván” a férfi kedvéért vette fel.


Bocs, nő vagyok. 😅

2019. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon gáz, ha valaki újszülött zsiráf módjára csetlik botlik egy magassarkúban. Tanuljon meg benne járni, ha annyira hordani akarja.
2019. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Nekem biztos nem kellene olyan nő, aki azt hiszi, hogy nekem bejön a magassarkú.
2019. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány, randira mini ruhában és egy szerintem csúnya magassarkúban jött. -Különben vannak magassaku cipők amik tetszenek egy lányon-

Kicsit hájas felső teste volt vastag combokkal. Elfolyva űlt. Elmentünk sétálni (ő akarta) kb mint amikor valaki 5 feles-5sör 5deci bor után megpróbal hazamenni...

Nagyon kiábrándító volt.

2019. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!