Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy csajon 10 cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csajon 10 cm-es piros magassarkú cipő van, tényleg az az első gondolatotok, hogy nah ez se valami visszahúzódó csaj? Vagy mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem csak ettől függ, de az ilyen csajok sokszor úgy beszélnek, mozognag, stb..., hogy ez könnyen megfordul a fejünkben
2012. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

ha csak igy tudod elérni hogy felfigyeljenek rád.

csupán csak az öltözködési szokásod miatt,akkor gratulálok (Y)

2012. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez, hogy nagy k.urva, marhasag! Amiert valaki felvesz egy piros magassarkút, nem azr jelenti, hogy k.urva. Ez tetszik neki, ebben érzi jól magát. Ismerek olyat, aki bátran visel ilyen nem mindennapi ruhákat,cipőket,kiegészítőket és illik a személyiségéhez; ugyanakor ismerek olyan csajokat is, akik 18-19 éves létükre nagymami kötött cuccaiban járnak.
2012. febr. 12. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Arra szoktam olyankor, hogy de pici lehet ez a csaj,ha épp magas alapból is, akkor meg minek neki....+ogy tudnak a lányok ilyenben menni?számomra nem vonzó az ilyesmi,inkáb kérdéseket vet fel.
2012. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
42%

Én a magassarkút kifejezetten utálom egy lányon. Egyrészt később gerincproblémái lesznek és sok sok hátfájása.

Hordja csak egészségére. Az én ízlésemnek nem felel meg de másnak biztosan tetszik.

2012. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik :D én rühellem a magassarkú cipőket.. nem valami kényelmesek :S de akinek tetszik az nyugodtan hordja.
2012. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha passzol hozzá, és jól viseli. :)
2012. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
én aszt gondolom róla hogy nagypofájú beképzelt egoista köcsög r*banc és jobb tőle 5méteres körzetben távolságot tartani
2012. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
persze, hiszen egy visszahúzódó lány nem merne ilyet hordani, teljesen egyértelmű
2012. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gratis30 ***** válasza:
Én szeretem a csajokon a magassarkút,mert nőiesnek tartom, viszont ha az egészségügyi oldalát nézem akkor ellene vagyok. No meg tegyük hozzá, hogy jókat lehet röhögni amokor olyan csaj is felveszi aki nem tud benne menni vagyis csak úgy mint aki becart.
2012. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!