Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tolem? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem? Vagy csak hulyit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alig 1 honapja megismertem egy fiut a munkahekyemen. Eleinte nem is beszelgettunk nem foglalkoztunk egymassal. Aztan naprol napra jobban figyelgettuk egymast,tobbet beszelgettunk. Mindig,amikor tehette nezett es ram mosolygott.😍 Mindennapos az mar,hogy beszelgetunk,hulyeskedunk,nezzuk egymast. Par napja fbn is bejelolt holott eddig nem tette. Eleg gyakran dicser,hogy szep vagyok,normalis,lehet velem beszelgetni es hulyulni. Ja es azt is megmondta,hogy tetszem neki es en is bevallottam,hogy o is nekem. Ugye mi egymas mellett ulunk es,amiota megtudta,hogy tetszik nekem is,ami szerintem latni valo volt,aznap megsimogatta a labam nem is egyszer. Aztan masnap is,sot meg a hasam is. Kozos kepet is csinaltunk,mert o mondta. :) Megkerdezte,hogy baj-e az,hogy simogtja a labam mondtam nem. De ereztem a vagyat a tekinteteben,amikor hozzam ert. Es ugye en is ereztem. Minden nagyon jo lenne,ha nem lenne egy hatalmas 'akadaly',az pedig az,hogy baratnoje van..🙄🙄 nem tudok arrol semmit,mert nem kerdeztem. De masok,akik nem tudjak ezt es latnak minket egyutt,mindenki azt mondta,hogy tetszem annak a fiunak. Ezt a fiunak megmondtam,hogy biztos beszelnek rolunk,hogy mindig egyutt vagyunk azt mondta ot nem zavarja,csak irigyek.

Amikor ketten lennenk,mindig kimegy tolem es nem ertem, miert mert mindig azt mondja,hogy szeret a tarsasagomban lenni. Nagyon felek attol,hogy csak ki akar hasznalni,bar tudja elmondtam neki,hogy csak egy fiuval fekudtem le,mert nem vagyok olyan lany,aki csak szex es annyi. Nekem ahhoz komoly kapcsolat kell. Es,hogy lattam rajta,amikor ezt elmondtam neki meglepodott,de orult is neki.

Nagyon poenos fiu,imad hulyeskedni es ezert is felek,hogy velem is ezt teszi.


F20

L21


2019. aug. 9. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ott a barátnője így egyértelmű hogy csak dugni akar, amit úgy is hagyni fogsz neki mert viszket a pecked!


Ne aggódj, nem fogja miattad elhagyni a barátnőjét! Az a biztos pont neki!


Te meg vagy az ingyen lyuk, amikor otthon éhen maradt!


Ha neked ez kell... 🙄


Utána meg jössz ide siránkozni hogy most miért csak szexet akar és miért nem hagyja el a nőjét

2019. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerető leszel, úgyis te jössz ki belőle sz... rul!
2019. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyest adom :D fél kezem rá hogy meg fog kúrni
2019. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramos ökle ***** válasza:

Valószínűleg jól nézel ki, és ugye ilyenkor miért ne mozdulna rád.

Az, h egy ilyen egyértelmű dolgot nem értesz, az viszont szinte biztossá teszi, h csak h..lyíteni fog. :D

2019. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj de kis naiv vagy Istenem...
2019. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!