Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyy tánciskolában mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyy tánciskolában mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintetek gond hogyha fiúként pár nélkül megyek?Csak mert úgy hallottam, hogy sok lány már eleve párral szokott jönni.

2019. aug. 10. 11:42
 1/10 Hellmano ***** válasza:
14%
Lehet ezt a volt osztálytársam is bizonyítja, aki soha nem tudott csajozni és soha nem volt barátnője 30 éves koráig, majd elkeseredésében beiratkozott tánc iskolába és 5 igaz 5 év alatt, de meg lett az első barátnője, akivel mai napig együtt is van. Tipikus első és utolsó nője kategória. Szóval lehet, ha neki is összejött itt, akkor neked is menni fog.
2019. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

"sok lány már eleve párral szokott jönni."


Akkor sok fiú is.

2019. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted te vagy az első akinek ez eszébe jut?


Minden tánc kurzus úgy kezdődik, hogy van egy csomó pasi aki ismerkedni megy:

Ezek rámozdultak mind a legjobb 2-3 nőre, aki jellemzően tényleg táncolni van ott, mert bárhol tud ismerkedni (aki nőként ilyen helyre megy ismerkedni, az vagy nagyon elkeseredett, vagy a 2-3 tapasztalt táncos “jópasira” gyúr, akik persze szívesen levarrjják a friss húst, de nem megállapodni akarnak 🙂).


Persze ebből nem lesz semmi, így pár alkalom után lekopnak.



Disclaimer: tudom, van aki tánc órán ismerte meg élete párját, de azért 99% inkább a fentiekkel van tele

2019. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam tánciskolában mindenki 30 és 40 fölött volt.

Ennyi erről.


25/f

2019. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: rossz helyre mentél. Klasszikusabb dolgokat inkább a 30+ tol amatőr szinten, de elmész valami modern tánc helyre, ott van egy csomó közép iskolás-egyetemista csaj
2019. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjatok már békén minket, hadd éljük az életünket.
2019. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek bejött. Valami latin tánc kurzusra járt, ahol a sok lányra jutott 3 fiú. Teljesen vegyes életkorú nők voltak. 20-45 éves korig. Ő ott ismerte meg a jelenlegi párját (30-as helyes nő). Nyugodtan menj el egy alkalomra. Ha nem tetszik, nem kell legközelebb menni.
2019. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen helyeken női többség szokott lenni. Persze a lányok többsége szerintem valóban táncolni szeretne. Igaz, aki pár nélkül megy, az lehet ismerkedni is. És lehet azért ott, mert olyan férfit akar, aki tud táncolni. Én is gondoltam már rá, mert szeretek táncolni, és én is ilyen férfit szeretnék.
2019. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szüleim egy tánciskolában ismerkedtek meg anno. :)
2019. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A legtöbb tánciskolában fiú hiány van, a partner nélküli lányok nagyon szoktak örülni új fiúknak. Az én tánciskolámban is legalább 5-6 partner nélküli lány van, köztük én is :/
2019. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!