Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tánciskolában lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánciskolában lehet ismerkedni egy férfinak? Milyen a férfi/női arány?

Figyelt kérdés
Férfiak sikerrel járhatnak ott vagy sokkal több férfi van mint szingli nő?

2017. dec. 29. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolom azt, hogy ilyen szakkörökre érdemes csak azért elmenni, hogy ismerkedj.
2017. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én latin táncra járok, bachatára, (nő vagyok). Mindig több a nő, mint a férfi. És nem tartom kizártnak, hogy tudnál ott ismerkedni. Miért ne? Szerintem több értelme van, mint egy klubban. Hogy az odajáró nők szinglik-e vagy sem, azt nem tudom. Szerintem vegyes. De ha úgy mész oda, hogy elsősorban táncolni akarsz, és nem ismerkedni, nem nyomulsz a lányokra, hanem szépen lassan megismersz mindenkit, összebarátkoztok, és mellesleg kiderül, ki szingli és ki nem, akkor szerintem még jól is elsülhet a dolog. Hajrá! A tánc jó dolog. :)
2017. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Botlábú vagyok,remélem,hogy nem bénáznék. Mondjuk gondolom,hogy sok ilyen ember van vagy volt.
2017. dec. 29. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
@3: A tánciskolába csak ritmusérzék kell, hisz pont azért mész oda, hogy megtanulj táncolni. Egyébként csatlakozom a #2-es válaszolóhoz: ne azért menj oda, hogy direkt ott akarj felcsípni valakit, inkább azért menj, hogy táncolj és jól érezd magad, a többi meg majd jön magától!
2017. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért nem merek nőként elmenni táncolni, mert félek, hogy tele van nyáladzó pasikkal, akik reszketnek, hogy végre nőhöz érhetnek.
2017. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne is mondd,én pont azért nem szeretnék tánciskolába menni,mert félek hogy ott majd párban kell táncolni egy lánnyal.. pedig szeretnék megtanulni táncolni :/
2017. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

5-ös: Én nem tapasztalok ilyet. :) Több tánccsoportban voltam már, a pasik tiszteletteljesen kezelik a lányokat. Egy pasassal találkoztam eddig csak, aki tényleg gáz volt. Eleve úgy nézett minden nőre, mint aki ott helyben meg akarná csinálni őket, és tánc közben nagyon simult. Ja... érzi azt az ember, amikor nem úgy érnek hozzád, ahogy kellene, ahogy a tánc megkövetelné. De egyetlen egyszer találkoztam csak vele, a legelső órámon. Szerintem kitették a szűrét. Egy jó oktató gondoskodik erről, nem hagyja, hogy terrorizálja az összes nőt (vagy férfit. nő is lehetne ilyen)

6-os: Ha nem akarsz lányokhoz érni, ha nagyon félsz, kereshetsz modern táncot, hip hop-ot vagy country line dance-t. :D

2017. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7es

Hip hopot néztem, vagy legalábbis valami hasonlót (body rollozni szeretnék jól :D)

De ott nincs páros tánc?

2017. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Pont azért nem merek nőként elmenni táncolni, mert félek, hogy tele van nyáladzó pasikkal, akik reszketnek, hogy végre nőhöz érhetnek."


Azért az utcára kimersz menni? :D

2017. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az utcán nem kell a sétáláshoz tapizni.
2017. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!