Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel a partnerem elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel a partnerem elmegy pisilni az aktus előtt, akkor nem lesz az előváladékban sperma?

Figyelt kérdés
Az előváladéknak az a funkciója, hogy a savas kémhatású területet semlegesíti, mert azt nem szeretik a kisfickók. De ha pisil előtte, akkor a spermiumok, amik hátramaradtak meghalnak, nem? És akkor már nem lehet az előváladékban életképes sperma? És a megszakításos védekezés így biztonságos lesz? Ez csak elv, nem kell lehurrogni.
2010. júl. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hugyozik akkor HUGY jon nem pedig elovaladek... Ugyanugy lehetsz terhes
2010. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézusom:|

Te ne szexelj, oké?

A sperma/előváladék és a húgy az 2külömböző, egymástól független vezetékből jön. Húgycső&ondóvezeték..

2010. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de az előváladékban csak úgy lehet sperma, hogy az hátramaradt egy előző ejakulációból, és ha az a húgycsőben meghal, akkor nem leszel terhes.
2010. júl. 12. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

a pisi steril. az állott pisi meg megromlott a baktériumoktól, azért lesz savas


megszakításos védekezés NEM LÉTEZIK!

2010. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
figyelj. az előváladék az ondóvezetéken át jön. nos, az ondóvezeték, és a húgycső nem végig együtt haladnak, hanem egy ideig önállóan. így azt a részt, ahol az ondóvezeték még nem kapcsolódott össze a húgycsővel, nem "tisztítja" ki a vizelet. márpedig ott is lehetne spermiumok. és ott annál inkább, hiszen ott pont nekik kedvező a kémhatás. úgyhogy felejtsed elfele a védekezés nélküli szexet, ne spekulálj, fel lehet venni azt a rohadt óvszert, vagy pedig lehet szedni azt a hülye tablettát...
2010. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, látom már Te se bírod idegekkel a fasságot:D

"rohadt óvszer, hülye tabletta" :D

de igazad van teljesen én is kivagyok már ezektől az idiótáktól aztán jönnek vissza nyígni, hogy lehetek terhes?

de kérdező, le vagy hurrogva. húzd fel azt a rohadt gumit vagy szedjed be azt a hülye tablettát, hogy az előzőt idézzem.

2010. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na de most ezaz... ha a pasi nem bírja az óvszert, és nagyon nyafog miatta, akkor szedjen tablettát, vagy ne szexeljen, ha nem elég érett a védekezéshez. igazán ki lehet bírni azt a 3 másodpercet, amíg beveszi este a tablettát, amikor úgyis már csak otthon tesped, vagy azt a fél percet, amíg felhúzza a barátod a gumit, amit ki lehet bírni, mert nem harap, és fel kellene fognia, hogy sokkal jobb, mintha egy gyerek szakadna a nyakába... mert akkor bezzeg egy percig sem fog melletted maradni hidd el nekem.


én vagyok a rohadt óvszer-ezős. igen, már eléggé idegesítenek ezek a dolgok, hiszen egyik barátnőm nemrég lett terhes a megszakításos védekezés miatt... a pasi elfelejtette megszakítani-.-" és neki is előadtam ezeket, és lesz*rta. szóval igazán fel lehetne már fogni. de örülök, hogy egyet értesz velem:)

2010. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem gondoltam rá, hogy védekezés nélkül akarnék szexelni, sőt egy ideig sehogyse akarok, csak olvastam az előváladékról, és felötlött bennem a kérdés. de most hogy válaszoltatok, tudom, hogy egy butaság. am én szerintem is szánalmasak az ilyen 15-16 (vagy fiatalabb) kiscsajok, h "a pasim azt mondta, hogy ebben a pózban szűz maradok" meg " lehetek terhes..." kérdések. köszi a válaszokat :)
2010. júl. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!