Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is sűrűn láttok szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is sűrűn láttok szép, igényes nőt, ronda és ostoba férfi mellett?

Figyelt kérdés
Igényes, normális családból jött nők, olyan férfiakkal akiknek nem is értem, hogy egyáltalán, hogyan lehet párjuk, nemhogy normális..
2019. aug. 11. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen, szinte csak ilyet látok. Meg átlagost átlagossal.
2019. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Annak a csajnak akkor van valami defektje, ami a te számodra nem látható.
2019. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van mindenféle páros, de a vonzalom nem csak külső alapján működik. Például én úgy jártam hogy bejelentkeztem masszázsra és előtte már eldöntöttem hogy nem tetszik a masszőrnő, és ahogy hozzám ért fülem farkam felállt, nagyon jól esett az érintése. Emiatt beindult egyfajta vonzalom, szimpátia.
2019. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl nővérem. Felsőközéposztálybeli családban nevelkedett, gimnáziumba járt, sokat sportolt, csinos ápolt volt. Összejött egy 150-et kereső kisebbségi munkással, aki még csak jól sem néz ki, cigizik, és egy 10 éves szintjén van. De ragaszkodik hozzá, mert önbizalomhiányos és kapcsolatfüggő.
2019. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te igy ránézésre eldöntöd hogy a ronda pasi ostoba?
2019. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nyilván ismerettségi körébe tartoznak.

2019. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lazy Lover ***** válasza:
74%
igen! de be pattannak 1 mercibe vagy bmwbe és el huzznak
2019. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!