Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ápolt férfi hogy képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ápolt férfi hogy képes összejönni egy igénytelen nővel és fordítva?

Figyelt kérdés

Adott egy kevésbé jóképű pasas aki mindig igényes parfümfelhőbe borított okos és gazdag, felesége pedig egy igénytelen ám kedves teremtés ez vitathatatlan...


Illetve van egy ápolt csinos okos nő és egy csúnya szegény büdös pasi...


Ti értitek ezt?


2019. aug. 12. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, én sem értem.
2019. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy ők értik. Másnak mi köze hozzá?
2019. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak furi, persze inkább vélemenyek erdekeltek volna h ti is talalkoztatok ilyennel. Én pl sosem tudnék vonzódni egy igénytelen személyhez.
2019. aug. 12. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most irigykedsz?
2019. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak. 😃
2019. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Roppantul, hisz mennyivel könnyebb lenne ha nem lennének igényeim akkor bárki megfelelne, nem lennék íly válogatós 😂🤣😂
2019. aug. 12. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Parfümfelhő, olyanra gondolsz akik mögött még 100 m-rel is meg lehet fulladni az utcán? Olyankor mindig átmegyek a másik oldalra, de ha nincs a másik oldalon járda akkor inkább visszafordulok, és másfelé megyek, mivel ebben a nagy melegben nagyon durva tud lenni a parfüm. Nem attól igényes az ember hogy mindent magára fúj, hanem attól hogy a végeredmény, tiszta friss illat, normális mértékben magára kent cuccok, nem attól igényes hogy minél több mindent magára ken.
2019. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ápolt csinos okos nő és egy csúnya szegény büdös pasi.."

Tudom prezentálni a csúnyaságot, szegénységet, büdösséget. Be tudsz mutatni nekem egy ápolt, csinos, okos nőt?

2019. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet a háttérben amit nem lehet látni. Valószínű, hogy nem volt ennyire igénytelen mikor összejöttek, később elengedte magát. Fizikai (szülés után, rengeteg munka fáfadtság) vagy lelki okok miatt (depresszió, gyász, trauma), betegség vagy alkoholizmus is közrejátszhat, amiért valaki elhagyja magát az igénytelenségen kívül.
2019. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Apolt okos csinos no vagyok. A pasi budos, nem valami szep es igenytelen...

A szerelem vak es annyira akartam. Amugy az elejen no es ferfi egyarant kepes masnak mutatnia magat, aztan eltelik x ido es kiderul melyikuk az igenytelenebb.

2019. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!