Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen férfi, lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen férfi, lehet-e "nevelni"?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akiknek a párjuk meglehetősen rendetlen. Miután szóltatok neki és kértétek, hogy a jövőben ne hagyja szanaszét a cuccait, pakoljon el maga után, ne hagyja a poharakat és a használt zsebkendőket szanaszét maga után és takarítson gyakrabban, beismerte, hogy ezek valóban szükségesek és elvégezte a jövőben?


Lehet-e egy férfit tisztaságra, rendre nevelni? Tudom, hülyén hangzik, de tényleg szörnyű dolgai vannak néha. Szeretném, ha változtatna ezen, de látom, hogy évtizedek beidegződése ez nála és nem könnyű. Szomorú vagyok, nem akarok utána takarítani, de kupit sem akarok. Mit tegyek?



2016. aug. 4. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%

Én is kérdeznék valamit.

Lehet ma még olyan nőt találni, aki nem akar nevelni, megváltoztatni, hanem elfogadja a férfit úgy, ahogy van, ha már egyszer elfogadta őt?

2016. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
49%
Szerintem nem lehet, de nem csak férfit nőt se. Már sokszor mondtam neki, hogy ne kifordítva vegye le a zokniait és, hogy a szennyeskosárba tegye őket, de eddig csak addig jutott, hogy picit kevesebb zoknit hagy szét, de ugyanúgy kifordítva veszi le őket.
2016. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Megszoksz vagy megszöksz.

Ő se fog tudni téged arra ránevelni, hogy nem fogsz halálos betegséget kapni a széthagyott zsepiktől, meg hogy elvan a mosatlan ott reggelig, kár este nekiállni. Miért gondolod, hogy te rá tudod erőltetni a saját nézeteidet?

Lehet egy "férfit" is nevelni, ha időben elkezdik, mondjuk úgy 4-5 évesen már illik elkezdeni a rendre szoktatni. Ez nála kimaradt (köszönd meg az anyjának), és mivel neki eddig ez kényelmes volt, és megfelelt, nem fog változni.

A változás számára plusz munkát és kényelmetlenséget jelent, nem azt, hogy bármi javulna. Neki ez "életszínvonal-romlás".


Kár arra várni, hogy változzon. Vagy elviseled így, ha egyébként minden rendben van, és hosszú, lassú, és türelmes munkával igyekszel apránként rávenni dolgokra, vagy hagyod.

Ha akarsz vele kínlódni, akkor egyszerre egy dolog miatt bahogasd, amíg azt meg nem csinálja. Pl. ne hagyja ott a poharakat, vigye ki a mosogatóba, esetleg ha egyszem pohárral arra jár, gyorsan el is öblítheti.

Ha sikerül, akkor nagy dicséret, megköszönöd, hogy segít neked (csoki, virág, taps), és jöhet a következő pont, ha már különösebb üdvrivalgás nélkül is végrehajtja a feladatot.

Pár éved rámegy, hogy legalább az alapvető dolgokat megcsinálja, de legalább addig se unatkoztok egymás mellett.

2016. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első, lehet. Aki maga is igénytelen és tojik rá, hogy mi van otthon vagy épp mi nincs.

Én nem így fogadtam el. Régen, amikor mentem hozzá mindig rendet rakott. Most ha megyek hozzá, már nincs rend. Ennyi erővel elfogadhatok sok mindent, nem? Ha pl. egyszer valami függősége lesz, akkor is rendezzem le annyival, hogy egyszer már elfogadtam?

Vagy mondok jobbat. Neki nem kell elfogadnia engem? Én rendszerető, igényes ember vagyok. És szerintem ez volna a normális, az alapfelállás, nem pedig az, hogy a szennyesig nem képes valaki elvinni a koszos ruhát, hanem ledobja a székekre meg az ágy mellé.

2016. aug. 4. 10:31
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Ez jogos oont lehet, de vajn te is sminkeled magad most annyira, mint anno domini?

Szopsz olyan elánnal, mint a randizásos időszakban?

stb...

Biztosan találsz magadban olyan dolgokat, amiket azóta engedtl szabadjára, hogy biztonságban érzed magad, de addig rejtetted.

Az ember gyarló. Jobb, ha hagysz némi laufot az ilyen idegesítő szokásoknak, különben mindenkiben csalódni fogsz az összeköltözés után.

2016. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sminkelek és szopok. ;) És edzek is rendületlenül, hogy tetszem neki. Igyekszem odafigyelni mindenre.
2016. aug. 4. 10:48
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Akkor te egy kis különlegesség-sziget vagy a gyarló és kényelmes emberek tengerében, pech :)

Ha igaz, amit mondasz, akkor csak tudatosítsd benne, hogy a szopó/sminkelő nő forog kockán a retkes zoknijai miatt, szóval gondolja át a helyzetet.

A nem szép nő/rossz szex rémképe sztem komolyabb hibákat is gyors megjavításra késztetett már férfiakat.

2016. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szergej55 ***** válasza:
100%
15-20 éves koráig még talán, onnantól ne sok csodát várj.
2016. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor figyelmes lesz a későbbiekben, és változni fog. Ha nem, akkor annyi...
2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy 7-es mondja,mutogass neki elhízott hájas rövid hajú nőket.

Éreztesd vele,hogy egy csinos,szexy nőt fog elveszíteni és ha ilyen igénytelen akkor barátkozzon össze a gondolattal,hogy dagadék nője lesz a jövőben,és majd szexelhet vele.

A férfiakat ezzel meg lehet fogni,ritka a csinos szexy vadmacska,akit megszerzünk ahhoz ragaszkodunk.


28Ffi

2016. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!