Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra az ideális pasi?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem,mégpedig azért mert az én vőlegényem egyáltalán nem romantikus,nem bújós,nem jön ölelgetni/puszilgatni. Nem mutatja ki a szeretetét,tudom hogy szeret de akkor is..Sosem volt ilyen. Nekem ez hiányzik nagyon, néha olyan jó lenne ölelve beszélgetni vagy bármi de semmi. Már beszéltem vele erről de nem tud változni,próbálta de ő ilyen.

Szeretem és elfogadom igy ahogy van már 6 éve, csak egyszerűen felmerült most ez a kérdés bennem.


A ti párotok/férjetek milyen? Érzelgős? Romantikus? Vagy olyan mint az én párom? Titeket zavar ha esetleg másmilyen? Nincs semmi problémám,csak kíváncsi vagyok, más is van-e igy .


2019. aug. 12. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

"Szeretem és elfogadom igy ahogy van már 6 éve"


Fölmerül a kérdés, hogy összességében ha nem vagy elégedett vele, akkor miért? Jobb híján?

2019. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Gazdag 🥰
2019. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy egyébként most külső vagy belső tulajdonságokat írjak?

Nálam legfontosabb belső tulajdonságok: kifinomult, önazonos, kiegyensúlyozott, magas érzelmi intelligenciájú, és valamilyen művészi / kreatív és gyakorlatias gondolkodást egyaránt igénylő területen kimondottan tehetséges, továbbá nem érzi, hogy bármiben hivalkodnia kellene, sem azt, hogy szégyenkeznie vagy elrejtőznie.

2019. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom érzelmes, romantikus. Nem olyan mint a te párod. Exem volt olyan.
2019. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, egyszerűen csak szeretem és igy elfogadtam ahogy van.

Nem, nem gazdag:) és én sem vágyom a vagyonra, mindenünk meg van.

Nem meresztem itthol a seggem hanem dolgozom,ahogyan ő is.

Normálisan élünk.

Mi abban a furcsa ha egy férfi nem romantikus stb de a párja mégis szereti és mégsem az anyagi háttér miatt? 🤔 Érdekes 🤣


Attól hogy ez néha hiányzik még nem fogom elhagyni, alapból boldog vagyok vele, tehát nincs panaszom

2019. aug. 12. 23:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én páromra inkább azt mondanám hogy köztes típus. Nem is annyira romantikus ( bár van mikor nagyon az tud lenni), de nem is olyan mint a te párod.

Szokott ölelgetni, puszilgatni sokszor és ez nekem így pont jó. Nekem erre egyébként is szükségem van. Én is úgy szeretem a párom ahogy van. A lényeg hogy nektek jó legyen, más nem számít. :)

2019. aug. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tok jó, hogy 6 éve elfogadsz egy olyan embert, aki semmit nem ad meg, amire vágysz.


Egy kérésem lenne csak. 6 év múlva ne sírj majd itt, hogy milyen rideg, és sivár az életed, sehol egy ölelés, egy csók.

2019. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Az én párom is ilyen. Nem szeretjük a túl drámázott nyálas témát. Imádom mert én is pont így vagyok vele. Ha épp neki van szüksége ölelésre akkor ő jön oda ,ha nekem akkor en.egyebkent ahányszor elköszönünk egy nap egymástól mindig puszi meg amikor meg érkezik ,vagy O vagy én akkor is puszi. Lefekveskor is puszi . És mindig hozzá tesszük,hogy 'szeretlek'
2019. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

8# vagyok

Azt még nem írtam le hogy mi az ideál.

Szóval ... Olyan férfi akinek van humora, rendes ,de meg van benne az a rossz fiúság. És persze legyen hűséges, őszinte . De a párom az ilyen is ,szert vagyok vele.. egyszerűen imádom ..😍

2019. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen. Ezzel csak az a gáz ha hiányzik hogy nem ilyen,hogy most még elfogadod hogy ilyen mert nagyon szereted, aztán 6 év múlva esetleg gyerekek után meg rájössz hogy basszus más ezt megtudja adni és majd akkor leszel szarba hogy mit csinálj... tapasztalat!
2019. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!