Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire bunkók a fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a fiatalabb csajok?

Figyelt kérdés

Általános jelenséggé vált mostanában (lehet régebben is volt már, de engem mostanában kezdett újra érinteni a dolog) h a 18-25 éves korosztályú nők egyik percről a másikra szó nélkül eltűnnek. Napokig levelezgetünk, aztán egyszer csak mindennemű előjel nem jön több válasz.. Ezt miért csinálják, mi értelme? Mert megértem én, h esetleg nem akarják tovább folytatni a kommunikációt. De ezt miért nem lehet akkor közölni is? (Ahogyan ezt az idősebb korosztály megteszi) Vagy esetleg arra kíváncsiak, h mennyi idő után vagy egyáltalán jelentkezem újra anélkül, h válaszolnának?

Mindenesetre rohadtul idegesítő egy jelenség... :/


2019. aug. 14. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Idősebb se nagyon teszi...


Azért csinálják, mert megtehetik, következmény nincs, és a média, facebook, insta, pasik inputja azt sugallja nekik minden JÁR, de nekik semmi kötelességük, ők hercegnők.

2019. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Mert megtehetik +1
2019. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem mai jelenség ez és nemcsak arra a korosztályra igaz. Én 46 éves vagyok, kb. 15 éve voltam fent internetes társkeresőkön, akkoriban 20-35 év közötti nők voltak a célcsoportom, és rengetegszer tapasztaltam én is ezt.
2019. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez altalanos jelenseg a pasiknal is...

Szovan nem csak a nok hanem a pasik is ilyenek.

A masik oldalrol ugyan ez a helyzet ...

2019. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jó, szóval akkor ez már egy ideje általános jelenség ezek szerint. Na, de miért?! Megtehetik, persze, ti is megtehetitek.... én is megtehetném, de mégsem teszem. Mivel tisztelem annyira a beszélgető partnerem ( mert nem feltétlen csak ismerkedésre gondolok, hanem egy konkrét témával kapcsolatos beszélgetésre is), h lezárom a beszélgetés és/vagy elköszönök tőle. Igazából az érdekelne, h aki nem így gondolja, annak van e valami konkrét oka, esetleg hátsó szándék mögötte, vagy csak szimplán bunkóságról van szó?
2019. aug. 14. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sem nem-, sem korosztály függő szerintem. Férfiak ugyanúgy megteszik, ettől idősebb korosztályból is.
2019. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!