Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek nálatok fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Nem úgy gondolom, hogy 17/f és 35/l, hanem mondjuk 20/f és 22-24/l.

Nem ismerkedési szándékkal írom ki, csak kíváncsi vagyok. Aki nemet mond, az kérem indokolja is, hogy miért nem.

Előre is köszönöm! :)



2016. máj. 19. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Én nem... Tuti le fognak pontozni, de nem. Nem feltétlenül érettség és társaik miatt, mert lehet valaki húszévesen értelmesebb, tapasztaltabb, intelligensebb, stb. mint bárki más, de nekem még a velem egyidős fiúk sem tetszenek... Nekem kell legalább három év korkülönbség. Egyszerűen vonzóbbak a 25-30 közti férfiak számomra. Meg bevallom, sokk egyszerűbb olyan emberrel ismerkedni ebben a korosztályban, aki nem alkoholizál, nem bulizik, de még sok őrültségre kapható. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Aztán valószínűleg ez tíz év múlva ez változni fog, amikor azért már mindenki dolgozik, ha egyetemezik is, azt is levelezőn, vagy ha nappalin, akkor is dolgozik mellette, a bulizós korszakból legtöbben kinőnek, stb. De egyelőre el sem tudom képzelni... Aztán ki tudja... :)

22L

2016. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megértem az álláspontod, és én személy szerint nem pontoztalak le. :)
2016. máj. 19. 18:55
 3/12 ~OnLány~ ***** válasza:
45%

Én sem.

Nem is akartam, jobban szeretem azt is, ha nálam minimum 3 évvel idősebb.

Indok nincs, egyéb gondom nincs, talán ha egyszer olyan fiúba lettem volna szerelmes, aki fiatalabb tőlem 2 évvel, nem szakítottam volna vele, nem így kell elképzelni.

Csak nem és kész.

2016. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Leginkább családalapítási okoknál fogva.

26 évesen én már gyereket szeretnék.. a velem egykorúak többségéről, legalábbis a környezetemben, ez nem mondható el. Viszont a 30 körüliek között már szép számmal akadnak ilyenek.


A párom 3 évvel idősebb nálam. Ő 30 körül szeretne, én olyan 26-27 évesen, és szerencsére ez a kettő egybeesik.


Szóval ezért.

2016. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mikor összejöttünk a férjem 23 éves volt, én pedig 26. Lassan 10 éve vagyunk együtt és 6 éve vagyunk házasok, szóval nálunk ebből semmi gond nincs.
2016. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
5. vagyok. Ja és van egy 4 éves fiunk, szóval a családalapítással sem volt gond.
2016. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld. :)
2016. máj. 19. 19:48
 8/12 ~OnLány~ ***** válasza:
Persze, ha olyat írsz, ami a másiknak éppenséggel nem felel meg, akkor le vagy szavazva, megszoktuk, kösz.
2016. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsivel fiatalabb lehet, az nem gond. Csak egy korosztály legyünk. Nálam ugyanez igaz fölfelé is.
2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én eléggé idegenkedtem a fiatalabb pasiktól, de a mostani párom 21, én 24 vagyok, és tök jól megvagyunk. Embere válogatja.
2016. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!