Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyedül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyedül is boldognak lenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha boldogtalan vagy így akkor miért akarsz egyedül lenni?

Keress társat ha erre vágysz.

2019. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmegvalósítás.
2019. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmeskedés mindkét marokkal. 🙂
2019. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Sokféleképpen. Pl örülsz, hogy nem idegesít senki.


Élvezed a szabadságot.


Nem kell alkalmazkodnod.


Tőled függ, hogy meddig akarsz egyedül maradni.

2019. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Munka, munka, munka. Nekem esténként már az boldogság ha 9-kor lefürödve bebújhatok az ágyba és aznapra már nincs teendő.
2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
3liter sör, tüskével.
2019. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig nem fogod ezt az érzést megélni, amíg nem kerülsz padlóra "barátok, barátnők" miatt. Persze lehet, tévedek, de én is csak azóta tudom értékelni az egyedült töltött időt. Azt csinálok, amit akarok. Oda megyek, ahova akarok. Azzal ismerkedek, akivel akarok. Nem kritizál senki.
2019. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj bele egy szar kapcsolatba,csak azért,hogy legyen valakid.Gyilkoljátok egymást 1-2 évig.Utána megtanulod értékelni az egyedüllétet.
2019. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én neg azt nem értem az emberek miért akarnak kényszeredetten is párkapcsolatot. Nem vagyok kapcsolat ellenes, én is vágyom rá, de csak úgy hogy szerelmesek legyünk egymásba a párommal. Nem akarok kényszerszerűen kapcsolatot keresni.

De nagyon-nagyon boldog vagyok egyedül is, vannak céljaim, hibbijaim, barátaim, ezekkel/velük töltöm az időm. Szabad vagyok, azt teszek amit akarok és akkor amikor akarom,senki nem szól bele, nem kell aggódnóm semmi es senki kiatt. Még a családommal élek (fiatal vagyom nem 40-es mamahoteles), sokat találkozom a barátaimmal így nem vagyok maganyos, de ha arta vágyom elvonulok.

Na így kehet boldognak lenni. Hogy sz embernek vannak céljai, perspektívái a jövőre nézve és közben élek a jelenben.:)

2019. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!