Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fáj nekem, miért irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj nekem, miért irigykedem (nem jó dolog) 30-as férfiként, hogy annyi de annyi ismerősöm boldog párkapcsolatban él, én meg 1 éve csak egyedül? Pedig boldognak kellene lennem, hogy végre egyedül lehetek, nincs hazugság, megcsalás, stb.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azért irigykedsz, mert irigy ember vagy.
2017. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam az, de valamiért kissé az lettem, bevallom.
2017. ápr. 24. 19:34
 3/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%
Mert nekik megvan az amire te vágysz...nehéz volt megfejteni...
2017. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert minden ember szeretetre, törődésre vágyik.
2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért irigyellek mert neked még fáj.
2017. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert irigykedni és mutogatni egyszerűbb, mint rájönni, hogy miért is vagy sikertelen a nőknél és változtatni azon.
2017. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Változtatni? Várom a tanácsokat hogyan lehet vonzóbb fejet tetetni az eredeti helyére. Ezek szerint simán lehet, ha jól értem.
2017. ápr. 24. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is irigykedek a barátnőimre, akik boldogok, családjuk van, szeretik egymást, megvan minden az életükben amit szeretnének, és közben nem hazudnak egymásnak, nincs megcsalás...

De ugyanakkor örülök is a boldogságuknak, hogy nekik sikerült.

2017. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hazudnak, nincs megcsalás. Inkább úgy fogalmazok, még idilli. De csak idő kérdése sajnos és minden kapcsolat elromlik és romokban lesz, elhidegülés, stb. Nekem is szép volt, jó volt, aztán derült égből villámcsapás. Ezért nem kellene irigykednem, mert majd tuti, hogy nekik is elromlik. De pillanatnyilag fáj.
2017. ápr. 24. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan kapcsolat, ahol nem csalják meg a másikat, nem titkolóznak, mindent őszintén meg tudnak beszélni. Én soha nem csaltam meg senkit, nem hazudtam, engem mégis megcsaltak, átvertek többször is. Én mégis úgy gondolom, hogy nem lehetetlen normális párt találni. A barátnőmék sok éve együtt vannak, gyerekük van, és még mindig tökéletes a kapcsolatuk, nekem ők a pozitív példa.

De ha te úgy gondolod jobb egyedül, mert úgyis meg fognak csalni, akkor ne itt panaszkodj, hanem keress valami hobbit és foglald le magad.

2017. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!