Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek azt, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek azt, ha valaki szereti a filozófiát és sokat gondolkozik, elmereng?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem.

N

2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha mellette amúgy gyakorlatias, akkor nem.
2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha mellette amúgy gyakorlatias, akkor nem baj.
2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretik a nők. Ilyen vagyok, ugyanakkor gyakorlatias, egyedül élek, ellátom magam. De nekik a nagyképű, vetítőgépek kellenek. 🙂
2019. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Sokra tartom azt a nőt, aki nem (csak) a karrier és a szórakozás iránt érdeklődik, hanem komolyabb dolgokról is lehet vele beszélgetni.

2019. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is sokra tartanám azt a nőt, akivel sokat tudnánk beszélgetni különböző témákról. A filozófia tette rendbe az önbizalmamat, a fogyasztói társadalomhoz kritikusan állok hozzá, nem csak a haszon miatt végzek tevékenységeket, nem csak jól járni akarok. Sajnos sokan hasztalannak tartják a filozófiát, pedig rengeteg embernek segítene és jobb társadalomban élnénk, hogyha mindenki elkezdene gondolkozni.
2019. aug. 14. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül kell pont filozófiáról gondolkodnia valakinek, hogy ne legyen sekélyes. Nyilván saját magát senki sem tartja üresnek, így én sem, de én nem filozófiáról, inkább tudományos dolgokról szeretek társalogni. Tudod, aminek tényszerűen utána lehet nézni, és nem csak véleményeket dobáltok egymáshoz. Engem a világból ki lehet kergetni az üres filozofálgatással a világ dolgairól, egyetemen is hülyét kaptam a legtöbb tárgyamtól, amikor semmi értelmeset nem tanultunk, csak foteltudósok elmélkedéseiről (és még ha olyan szakra jártam volna, de nem..). Szeretek elmélkedni mélyebb és tartalmasabb dolgokról, amennyiben annak van egy végkifejlete, és egyik vagy másik fél okosabban hagyja ott a beszélgetést. Az Arisztotelész-féle filozófusok még vitték előre a világot, az SJW amerikában már sokkal kevésbé.
2019. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is szeretek gondolkodni, magamba nézni, mert így tudok csak fejlődni folyamatosan... Szeretem a csendet. És nem! A csend nem üres: teli van válaszokkal!


32/f

2019. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is imádom a filozófiát, tanultam is, olvastam is több könyvet. Szeretem, ha egy férfi ért hozzá. Azt nem szeretem, ha az egybites agyalást hívja filozófiának.
2019. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha a filozófia történetével is rendesen képben van. Az önjelölt fotelfilozófusokon ugyanis csak röhögni tudok.
2019. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!