Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd azt mondaná tartsatok szünetet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakítunk vagy együtt maradunk, szünetelős bohóckodásba nem mennék bele.
2019. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok szivi, isten veled számod törlöm , hívni, keresni ne próbálj mert nem érdekel. Agyő!



Vagy szeretsz valakit és vele akarsz lenni , vagy nem szereted és nem akarsz vele lenni, a többi melléduma...

2019. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolatban valamelyik féltől ez a mondat hangzik el, akkor ott már van valami sunyiság a háttérben.

Valószínű valakivel le akar feküdni. Persze lehet hogy a két fél sok egymásnak és erről van szó, de szerintem itt egy potenciális harmadik tag is befigyelhet a képbe.

Nekem ha ilyet mondanának akkor viszlát. Nem kell nekem a duma.

27F

2019. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele. Egyszer voltam már ilyen szituban életem egyik legrosszabb döntése volt, hogy bele mentem ebbe a "szünetbe".
2019. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A tini kategóriát kicsit lejjebb megtalálod a “T”-betűnél... szívesen.
2019. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit kevés.

Nem tudom pl mi történt vagy miért gondolja ezt. De nyilván ha ő így gondolná akkor valami oka csak volna. Igazából megadnám neki amit kér, de szeretném tudni az okát.

Abban viszont nem vagyok biztos, hogy utána tudnám folytatni úgy ahogy eddig ment..

2019. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Akkor van vége.

33/f

2019. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számok embere vagyok! 5% az esély,hogy tényleg csak át akarja gondolni a dolgokat és ehhez kis magány kell. 75% hogy (barátnőivel) olyan buliba vagy más eseményre menne ahol bármit megtehet büntetlenül ha rossz volt nincs bűntudat. 20% hogy félre akar dugni.
2019. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Azt, hogy fogja a cuccait, és olyan gyorsan tűnjön el a szemem elől, hogy követni se tudjam a tekintetemmel. :)))
2021. aug. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!