Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú lennél, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú lennél, ha azt mondaná neked a barátnőd, hogy "fiatal voltam és kellett a pénz"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

szövegkörnyezettől függ...

-bevállaltam a kasszázást a tescoban, fiatal voltam és kellett a pénz

-bevállaltam, hogy 5 nigériai megdugjon kamerák előtt, azóta is ott virít a neten a videó, amit a gyerekeim is látni fognak, fiatal voltam és kellett a pénz


nagyon nem mindegy..

2019. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelmű, hogy nem kasszázásról van szó.
2019. ápr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szomorú, de amiatt igen, hogy elveszíteném, mert nem tudnám elfogadni.
2019. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem kasszázásról van szó, akkor kiröhögném és kidobnám.
2019. ápr. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, és eléggé megváltozna a bennem kialakult kép. Aki ilyenre képes, az még elég sok másra is, amit ez előtt nem gondoltam volna. De bíznék benne, hogy tudnánk továbbra is együtt működni.
2019. ápr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

És jobb lenne, ha azt mondaná, hogy: "Híd alatt laktam,éheztem és kéregettem.Kereshettem volna pénzt ugyan, de nem akartam szexvideoban szerepelni".


Hát, szerintem bölcs ember inkább hallgat ez esetben a múltról, bármi is volt és reménykedik, hogy soha az életben nem derül ki.

2019. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!