Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak látszólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak látszólag bejövök akkor azzal kezdjek valamit?

Figyelt kérdés

Szabadtéri parkolóban dolgozom és rengeteg emberrel találkozok. Én mindig kedvesen indítok, beszélek. Sokszor van az is, hogy valaki nagyon mosolyog, kedves, megdícsér, és persze van, hogy én is zavarba jövök ha pl egy nekem tuti pasi elkezd bókolni, vagy csak simán nagyon aranyos.

Ma pl egy átlag autóval egy lágy kék szemű tökéletes arcvonalú, számomra teljesen pozitív kisugárzású férfi mosolygott nagyon, lehet flörtölni akart, de lányos zavaromban főleg csak mosolyogtam és nem hittem el, hogy egy ilyen kaliberű férfinek valószínűleg tetszek (ez jött le a szituációból)

Ilyenkor gondolom jo lenne ha reagálnék normálisan ugye?



2019. aug. 17. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, érdemes normálisan reagálni, ha akarsz valamit.
2019. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szabadtéri parkolóban szemétszedő vagy? Akkor valóban sok emberrel találkozol nap mint nap. :)
2019. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Téged valahogy nem zavar, ha egy fhaszi, aki bókol, aznap még vagy 5 nőnek minimum elsüti a szövegeit? Nem érzed magad ilyenkor egy próbababának? Csak kérdem.
2019. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

uccsó, nem érzi, mert nem leszbikus, és imponál neki a helyzet, mivel egészséges nő.

Mi a gondod?

2019. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!