Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ismerkedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ismerkedés közben végül elutasít, miközben látszólag minden klappol, érdemes tisztázni a tényleges okát? Vagy inkább jobb hagyni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A korrektség megkívánná de sajnos ilyenkor a legritkább esetben őszinték.
2017. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges. Nem tartozik elszámolással. Vagy elmondja vagy nem. Nehogy már indokolni kéne miért nem akarok valakit. Vagy az elég indok, hogy nem vonzodom hozzád annyira?
2017. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb hagyni !Engem is utasitottak el de nincs értelme a miérteket keresni !Majd ha akar valamit majd keres magàtol!
2017. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedés közben(!)

Tehát a másik is ölt már bele időt meg energiát, lehet pénzt is.

Úgy látom a korrektség tényleg kiveszőben van.

Mit nehogy már, mit nehogy már, ennyire szar ember vagy?

2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok az, akit ejtettek, a félreértések elkerülése végett. Csak nem tudom, hogy érdemes még-e ezzel zaklatni, mert amit mondott ok, az nem igazán fér a fejembe...
2017. jan. 14. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi az illető, akkor igen. Ha nő, akkor nem, mert úgysem lenne őszinte.
2017. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nem tetszettel neki mégsem annyira. Az ismerkedés nem egzakt dolog, hogy egyértelműen indokolni lehessen.
2017. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nő nem akar megbántani max azert nem mondja el de pontosan megtudná indokolni. Ezert kr kerdezni mert kinos helyzetbe hozod.

Ha ferfi elmondja de csak mert megkerdezed de valoszinuleg fajni fog a valasz.

Ergo minek fortatod? Tok mind1 mi a KONKRET ok, nem teged keres. Ennyi.

2017. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az a típus vagyok, aki mindenképp tisztázná. Egyrészt , mi van, ha valamit félreértett az én viselkedésemből, másrészt ha valamit elrontottam, így megtudom, és következő alkalommal lehetőleg nem követem el. Szerintem az egy jó dolog, ha az ember szembesül azzal, hogy miben hibázott.
2017. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!