Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egy kedves, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kedves, normális nőt keres, miért jön le valakinek ebből, hogy az ugyanaz, mint a házicseléd, takarítónő, stb?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar egy savanyúképű, morgós, elégedetlenkedő, mindenbe belekötő fúriát.

2019. aug. 18. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Mert sok pszichikailag terhelt nő rá van fixálódva a témára.
2019. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert ilyenek voltak annak akinek nem kellett volna és xart sem kaptak érte, nemhogy megbecsülést.

33/f

2019. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Férfiként akármilyen jellegű dolgot írsz, a női felhasználók egy igen nagy része kivetít rá valami teljesen más dolgot. Miközben erőszeretettel hangoztatják, hogy mennyi frusztrált és lúzer férfi van az oldalon, átsiklanak azon a tényen, hogy nőkből is ugyanennyi (bár a pontozásokat nézve, általában több) van. Van pár szó, amire ők egyből ugranak...
2019. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért szoktam megkérdezni, mire gondol a költő, mert nem akarok találgatni. Igaz, választ alig kapok.


A kedves, normálist értem, persze ez is személyre szabott. De nem jut eszembe róla cseléd. Amit nem szoktam érteni, az a gondoskodó/törődő/odaadó, (szerintem ezek szinonímák), mert erről rögtön az jut eszembe, hogy "legyen kaja, rend, kölyök rendben". A másik, amit nem értek, nem a cselédséghez köthető, ez a segítőkész MINDENKIVEL szemben.

2019. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Ez a rovat a feminácik birodalma. Itt ha csak 3 szót írsz, már abba is belekötnek és kihozzák belőle, hogy felszínes, bunkó, hímsoviniszta disznó vagy.
2019. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... Talán mert az is vagy?
2019. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt férjem benyögése, miután 9óra munka után hazaestem, és nem bírtam, hogy úszik a lakás és nem cirkuszoltam, csak csendben elkezdtem megcsinálni.

"Milyen angyali vagy"

Ha szóvá tettem, vagy csak hangot adtam annak, hogy szeretnék hazajönni néha pihenni, akkor sárkány voltam.


Na ezért értem én a normális nő fogalma alatt a szolgálót, és nem a társat

2019. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én paliként is olyan vagyok, hogy mellettem mindenki elkényelmesedik, valahogy zavar a rendetlenség, a fejetlenség. Rendszerint mindig magam hajtom, hogy valami jó legyen a környezetben, mert tudom, az biztos jó lesz.

Csak egyszerűen egy nyugis jellem vagyok, aki egy hasonló kaliberű nővel érezné jól magát. Mindenki más elnyom, ugráltat, stb. Ki érzi jól magát ilyen kapcsolatban?

2019. aug. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!