Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolatom van, két éve vagyok a barátommal.

A problémám az hogy van egy nő barátja aki régen tetszett neki és mióta megtudtam hogy ez volt, azóta csomószor hozzá hasonlítom magam. Hogy vagyok-e olyan szép, melyikünk a szebb, milyen az ő arca meg az enyém, hogy öltözzek, hogy egyértelműen jobban nézzek ki mint ő ( ő inkább sportos).

Meg néha a tanulásban is ez van, tudom hogy a csaj hány szakot végzett, milyen szakot, PhDra memt ( bár nem arra vették fel, amelyiket legjobban akarta).


A problémám az hogy folyton hasonlítom magam ehhez a csajhoz.


Vannak más nő ismerősei barátomnak de azok nem zavarnak mert nem tetszettek neki.

Amúgy nem jöttek össze de nagyon rossz akkor is.


2019. aug. 19. 07:15
 1/9 A kérdező kommentje:

Szokott vele még beszélgetni, ritkán találkozik is egy kávéra vagy ebédre vele.

Ez tényleg nagyon ritka. Barátok maradtak attól még hogy nem jöttek össze.

A csajnak is van párja évek óta.


Ha eltünne teljesen a csaj, lehet nyugodtabb.lennék de erre nincs lehetőség, barátom nem szakítja meg vele a kapcsolatot. Meg ha azt mondaná mégis attól még titokban írogathatnak talàlkozhatnak és inkább mondja el mint ne mondja el.

2019. aug. 19. 07:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lennél nyugodtabb. Akkor rájönnél, hogy ott a pasisnak az a csinos kolléganője, aki tetszik neki ma is, vagy a lány akit az edzőteremben megbánul, ott az exe, akivel mehet, hogy jobb volt a szex, mint veled.



Te fejben generális ezt, súlyos önbizalom hiányra vall, hogy másokhoz hasonlítgatod magad, és mindig lesz valaki más, akit majd kipécézel magadnak

2019. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Abban igazad van hogy hasonlítottam magam máshoz is de ennyire durva nem volt. Csak ez a csaj.


Mit tudok tenni hogy ne érezzem magam rosszabbnak másoknál.

2019. aug. 19. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert most éppen ez a csaj van fókuszban. Ő most a képregényes főellenséged. És tudod, mi történik minden képregényben, ha legyőzik a főellenseget?


Nem, nem a boldogan éltek, amíg meg nem haltak, hanem színre lép egy meg nagyobb gonosz.


Ha ez a csaj valahogy el fog tűnni, akkor keresni (és persze találni) fogsz rövid időn belül egy újat, akihez hasonlítható vagy, és egy év múlva a mostani csajra úgy gondolsz vissza, hogy bárcsak még mindig ő lenne, mert nála azért jobb voltál.

2019. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Ezt hosszú távon nem nagyon lehet bírni
2019. aug. 19. 07:53
 6/9 anonim ***** válasza:

VELED van a párod, nem?

Neki te vagy a legjobb, fogadd el!😀

2019. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, vele van... már két éve. :)

Ráadásul elmondása szerint senkiért nem tett meg még annyi mindent, mint értem. És ez látszik is.

2019. aug. 19. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem tűnik fel, hogy mit kell csinálni?



A probléma kizárólag a te fejedben létezik. Innentől magadnak kell megoldani, ne a párostól, a csajtól, vagy mástól várd a megoldást.



Tipikusan az az ember vagy, akinek ha nincs semmi gondja, akkor csinál magának

2019. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem "csinálok magamnak" hanem egyszerűen nem tudtam még teljesen megbirkózni a problémával.

Már próbáltam, aztán egy ideig működött de végül nem teljesen.


Én örülnék a legjobban ha megszűnne ez a probléma.

2019. aug. 19. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!