Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha en igy erzem, akkor o is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha en igy erzem, akkor o is hasonloan erez?

Figyelt kérdés

Egyutt mentunk egy fesztivalra a pasival. Mar a vonaton nagyon jol elbeszelgettunk.

A fesztivalra mas kozos baratok is jottek.

De o gyakorlatilag velem toltotte a harom napot. A masodik nap pl csak ketten elmentunk egy kis kirandulasra. Nagyon sokat nevettunk, jokat beszelgettunk eleg komoly filozofiai temakban is. Amikor beultunk valahova, odaadta a bankkartyajat, hogy azzal fizessek. Mondta, hogy jo lenne maskor is kozosen elmenni kirandulni. Meg arra is rakerdezett, hogy melyik hetvegen vagyok szabad legkozelebb.


A harom nap alatt ugy ereztem, hogy teljesen eltunt a kulvilag, csak o meg en leteztunk. Nem gondoltam senkire es semmi problemara, meg a kozos baratokat is elegge hanyagoltuk.


En ugy erzem, hogy vele minden olyan konnyu, nem erolkodes, nincs az a megfelelesi kenyszerem, mert tudom, hogy elfogad igy ahogy vagyok.


A kerdesem az lenne, hogy ha en igy erzek, akkor valoszinu, hogy o is igy erzett a hetvege alatt?

Amugy baratok vagyunk, en 31 o 29


2019. aug. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmi összefüggés nincs aközt, hogy te hogy érzel ill. ő hogy érez.
2019. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jooo, tudom, hogy nincs.

De olyan letezik, hogy en annyira fantasztikusan erzem magam, a masik meg unatkozik? Nem hiszem. Vagy igen?

2019. aug. 20. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorgalmazni fogja a további találkozást, akkor valószínű.
2019. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha veled töltött 3 napot és azt mondta, hogy jó lenne máskor is közös program, akkor nyilván jól érezte magát veled.
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kedvel téged, igen. Én nem töltenék ennyi időt valakivel, akitől nem akarok semmit sem.

Megkérdezhetem privátban, hogy mivel foglalkozol? Csak mert van egy hasonló korú kiszemeltem aki szintén fesztiválon volt és... most aggódok! :D

2019. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!