Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy nő elutasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő elutasit titeket, szoktatok meg probalkozni? Ha igen, nem feltek, hogy beleestek a zaklatas btkba?

Figyelt kérdés
Ezt csak azert mondom, mert vigyazni kell vele. Ha a nő nagyon ontudatos, akkor elég csak 1-2 dolog és máris rendorségi dolog lesz belole. Mar irtam itt, hogy volt egy exem. Imadtam, barmit megadtam volna neki, de o 1 év utan kilepett. En utána még 4 hetig probalkoztam, 4 szerelmes levelet tettem a postaladajaba (egyetlen rossz szo sem volt benne, csak kedves szavak) es ehhez heti 30-30 ezret mellekeltem, hogy segitsek fizetni neki a szamlait. Kát smst is kuldtem, amiben az egyikben boldog szulinapot kivantam neki, másikban pedig leirtam, hogy elolvasta e a leveleket, amiket kuldtem neki. Ez a 4 kedves level és két ártatlan sms eleg volt ahhoz, hogy bevigye a rendorsegre (figyelmeztetes nelkul) és behivassanak kihallgatasra, mint gyanusitott. Szerencsere semmit sem kaptam tulkeppen, csak egy ugyeszi megrovast (legenyehebb), de nagyon vigyazni kell a nokkel. Ha kedvesen probalkozol az is elegendo lehet ellened, ha van nyoma (irasbeli, szobeli)-
2019. aug. 21. 11:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy szerintem fura, hogy a nyakára jártál, akkor is, ha csak a jószándék vezérelt. Én is leépítettelek volna, bár nem így, hanem először csak felhívlak, felejts el teljesen.
2019. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Békén hagyom utána
2019. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
A nem az nem. Tessék felfogni. Jól tette, hogy ment a rendőrségre. Te lehet, hogy rendes fazon vagy. Viszont ezt nem lehet tudni biztosra. Sokan megkattannak és durva dolgokra képesek. Idejében kell lépni és nem utólag.
2019. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Undorító, ahogy itt mártírkodsz. A nem az nem, fel kell fogni, utána még nem járni az ex nyakára, nem dobálni leveleket a postaládájába meg nem próbálni megvenni pénzzel "segítség" álca mögé bújva.. Senki nem kérte a segítséged, főleg nem ő. Igaza van, hogy a rendőrségre ment.
2019. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen jelentett fel szerintem.Biztos,hogy nem ennyi történt,akár a kapcsolat alatt,vagy vége felé.
2019. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Elég lett volna ha leírja, vagy felhívnak, hogy nem, soha többé nem. Azért rendőrségre menni... De ha meg nincs elegendő bizonyíték, akkor őt buntették volna meg.
2019. aug. 21. 12:21
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mert a magadfajták pont le fognak kopni, ha bármilyen válaszra méltatják őket.. Tudod kinek add be ezt a mesét. Nyilván ő is ismert téged, nem véletlenül ment a rendőrségre ahelyett, hogy neked válaszolgatna.
2019. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5%
Ez nő és helyzet függő. Én, általában, 2-3 próbát teszek, ha nem áll kötélnek, akkor lex@rom, van sok másik, sok jobb és finomabb. Ráadásul csak ő veszít ha nemet mond, várja csak a Rájengoszlingot...vagy 50 évig.
2019. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Elég lett volna ha leírja, vagy felhívnak, hogy nem, soha többé nem. Azért rendőrségre menni"


Na most akkor megmondta, hogy vége vagy nem? Én úgy vettem ki az írásból, hogy tisztában voltál a szakítással mégis írja le mégegyszer? Vagy hányszor?


Azt írod megértenéd de látod, hogy nem értetted. Elhiszem, hogy ha az ember szeret akkor próbálkozik de látni kell a határt - ami persze nem mindig könnyű főleg felkavart fejjel egy szakítás után.


Na meg tök gáz a pénz küldés. Hülye vagy ember? Ez, hogy jut eszedbe? Amúgy a pénzt visszaadta vagy megtartotta?

2019. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
30-ért már tök korrekt, fősulis csajt bérelhetsz a neten...persze én csak halottam.
2019. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!