Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek próbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek próbálkozni egy nőnél sem, aki tetszik, mert félek hogy rondának tartanak. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Sokan olyan könnyen odamennek akár ismeretlen nőkhöz is, sikerrel is járnak. Múltkor a keletiben egy velem nagyjából egyidős srác csak úgy odament egy nőhöz és elkérte a számát, jót beszélgettek amíg az egyik el nem indult a vonathoz. Egyszer próbáltam én is hasonlót, de ahogy leszólítottam a lányt, teljesen megsemmisülve álltam ott, mint egy szerencsétlen és folyton az járt a fejemben, hogy ő azt gondolja mit akar ez a szerencsétlen tök ronda.

Nem tartom magam a legrondább embernek a világon, nem egy barátnőm volt már, de általában nem én kezdeményeztem ott sem.


Mi az, ami számít egy férfinál egy ilyen helyzetben? Csak úgy spontán odamenni valakihez aki tetszik, elbeszélgetni vele, akár még hátha kapcsolat is lesz belőle. Egyaránt kíváncsi lennék nők és férfiak válaszára is, illetve férfi társaimat is megkérdezném: Ti mertek ismeretleneknél kezdeményezni? Lemeritek szólítani azt a lányt, aki tetszik?


28F


2018. szept. 23. 15:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Reggel a piacon volt egy csodaszép lány, nagyon azon voltam, hogy erőt veszek magamon és odamegyek hozzá, de az utolsó pillanatban meggátolt az az érzés, hogy biztos idiótának és rondának fog tartani. 4* is elmentünk egymás mellett, de képtelen voltam megtenni.
2018. szept. 23. 15:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el magadrol hogy az vagy. Utana nem lesz mitol felned
2018. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Őszinte leszek, szerintem várni kell valamilyen jelre, nekem az a véleményem. Az is lehet épp kapcsolatban van, és egy jó kapcsolatban, és nem feltétlenül kell, hogy gyűrű legyen az ujján.


Tehát ha szemeztek és mosolyog is közbe ha rámosolyogsz az azt jelenti menj. Teljesen logikus. Már csak azért is érdemes ezt megvárni, mert ha zárkózottabb a lány és jelt adott akkor jobban megpróbál nyitni. De ha nem kaptál semmi jelet és csak úgy odamész, hiába tetszel neki, lehet simán bezár.


Nekem legalábbis ez a véleményem, szóval csak úgy nem mennék oda, amíg a szemkontaktust nem tartottuk fent és nem volt egy mosoly :)

28F

2018. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha odamész és pofáraesel,akkor max pár napig lesz rossz érzésed miatta,de ha elszalasztod akkor folyton azon agyalsz,hogy mi lett volna ha...
2018. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldök könyvet, ha érdekel.
2018. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 he84 ***** válasza:
Ha nem mindig te kezdeményeztél kérdező, akkor nyilván azt jelenti, hogy néhány nőnek bejöttél. És nem biztos, hogy ronda vagy, na meg a belső, a kisugárzás fontos. Ha nagyon félsz és depizel, azt megérezzük és akkor az negatív pont. Tehát inkább a hozzáállásodon kéne változtatnod. Na meg ne görcsölj rá ennyire és ne főleg külső alapján válogass, mert inkább a belső számít, főleg ha hosszabb távra tervezel. Ne zárd ki az átlagos, átlag körüli nőket se. Sőt, aki nem hú de helyes, vagy szép, az ne akarjon magához képest minél szebbet megkapni, mert az nem fair és az még inkább nem fog menni.
2018. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező neked kezdeményezned. Egyenjogúság van, ma már a nő is kezdeményezhet. Ha tetszel neki, úgyis lépni fog. Ha pedig nem, megspórolsz egy pofáraesést.
2018. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
ki szereti szivatni magát? kezdeményezzen az akinek a kezében a döntési jog van, s megspórolunk csomó sérelmet. de hát akinek döntenie kell, ő meg nem tud dönteni, szal a vége sakk matt. szép lenne ha nálam a döntés joga hol fogok tankolni, de a benzinkutak futnának utánam. az élet más terén sem így van.
2018. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!